TQ Makelaars Breda-Ulvenhout
TQ Makelaars Breda-Ulvenhout is een betrouwbare partner voor woningtransacties in en rond Ulvenhout. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u elke stap van de koop- of verkoopproces met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is doordacht en gericht op resultaat, met een team dat gecertificeerd is in VastgoedCert, NRVT en NWWI. Wi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Beverweg 59
4817LK Breda
€ 355.000 k.k.
€ 4.034/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Appelaar 46
4907KG Oosterhout
€ 395.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vincent van Goghstraat 20
4814ER Breda
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bredaseweg 36 A
4901KM Oosterhout
€ 345.000 k.k.
€ 5.391/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bredaseweg 36
4901KM Oosterhout
€ 295.000 k.k.
€ 4.470/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
van Brechtstraat 12
4835GL Breda
€ 525.000 k.k.
€ 5.526/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Ginnekenweg 337 D10
10Ik ben ontzettend goed geholpen. TQ makelaars is proactief, denken goed mee, zijn heel gemakkelijk bereikbaar (ook in de avonden en weekenden), maar geven daarnaast ook eerlijk advies en laten je aan het denken zetten. Ik ben écht hele erg tevreden en zou hen iedereen aanraden! Bedankt Carolien!
-
Dongevallei 24
8De communicatie was goed, makelaar zelf als ook het kantoor waren goed bereikbaar voor alle vragen. Goed en helder advies waar gevraagd.
-
Burgemeester Serrarislaan 51
9TQ Makelaars Breda - Ulvenhout heeft ons uitstekend begeleid in onze zoektraject naar de ideale woning en ook bij de verkoop van onze woning. De begeleiding door Carolien bestond o.a. uit het adviseren in de juiste verkoopstrategie, maar ook het verzorgen van frisse, mooie foto's voor Funda. Daarnaast heeft Carolien onze woning tijdens de bezichtigingen deskundig en positief gepresenteerd. Wij zijn tevreden klanten!
-
Heilige Elisabethstraat 15
9Contact en overleg was prima en ons huis voor goede prijs kunnen verkopen. Alles was snel geregeld.
-
Klaverblauwtje 4
8Alles verliep soepel en naar verwachting. Open en transparant en goed advies . Ook handig was het move it portaal
-
Gilzeweg 3
10Top Makelaar. Vriendelijk, Deskundig. Zeer tevreden. Kan Thijssen Kalkman bij ieder van harte aanbevelen.
-
Breitnerlaan 33
9Het contact met onze aankoopmakelaar was bijzonder goed, direct, snel en adequaat. Bij vragen van onze kant kregen wij snel en deskundig antwoord en/of advies. Ook bij de bezichtigingen waren ze van de partij om met deskundigheid ons van goed advies te voorzien. Wij zijn erg blij dat wij deze makelaar hebben gekozen als onze aankoopmakelaar.