Zengerink Makelaardij
"Zengerink maakt het mogelijk"
Zengerink Makelaardij is al meer dan 30 jaar actief in de regio Twente en heeft zich hierin als een betrouwbare partner opgesteld. Met ruim 7.000 succesvolle transacties onder de gordel, heeft het kantoor zich laten waarderen door klanten die op zoek zijn naar vertrouwd en professioneel advies. Of u nu wilt verkopen, kopen of financieel ondersteuning nodig heeft, Zengerink staat voor u klaar met persoonlijke aandacht en kennis van zaken...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Geleenstraat 16
7555WH Hengelo
€ 845.000 k.k.
€ 4.669/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Heemskerkstraat 57
7622JH Borne
€ 495.000 k.k.
€ 2.720/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 291 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Blauwgras 84
7623GR Borne
€ 536.000 k.k.
€ 4.393/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tichelkampweg 66
7621GL Borne
€ 698.000 k.k.
€ 3.598/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 384 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Lansinkweg 12
7553AK Hengelo
€ 364.000 k.k.
€ 4.090/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bornsestraat 116
7556BJ Hengelo
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (129)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
129 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
127 reviews op Google
-
Saad Hamawandi
10Super goed geholpen door Liselotte. Super vakkundig en een goed bedrijf. Ons huis was binnen 1 week verkocht voor boven de vraagprijs echt TOP!!
-
Roy Bouwman
10Ik heb een zeer positieve samenwerking mogen ervaren! Zengerink neemt echt de tijd voor je en je vragen, houden nauw contact met je en zijn bereid om je waar nodig goed te ondersteunen. Na een erg lange tijd zelfstandig te hebben geprobeerd een huis te kopen, had Zengerink er eentje die echt bij mij past binnen een half jaar. Hier ben ik erg dankbaar voor. Zengerink, (Liselotte en Carmen), nogmaals ontzettend bedankt!
-
Nordin
10Zengerink heeft mij fantastisch geholpen met mijn hypotheek. Ze zijn altijd goed bereikbaar en namen echt de tijd voor mij. Je merkt dat ze zich volledig inzetten en alles doen om het beste resultaat te behalen. Ik voelde me geen nummer, maar echt gehoord. Super fijne service! Ik kan Zengerink van harte aanbevelen!
-
Ewout Bergman
10Een huis kopen doe je niet elke dag, dus geen idee welke makelaar ik in handen moest nemen. Ik prikte er drie in de omgeving van Enschede voor een informatief gesprek waaronder Zengering. Ik had direct het beste gevoel bij Liselotte van der Zee en dat heeft ze absoluut waar gemaakt. Vanaf dag één heldere en vriendelijke communicatie, ik werd van alle handelingen op de hoogte gehouden en mijn huis was in no time verkocht voor een goede prijs.