Veldman Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Duiven en de omgeving. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt, helpen we u efficiënt en doelgericht bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoop. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een resultaatgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op het bereik...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rubensstraat 37
6921LR Duiven
€ 495.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Professor van der Heijdenstraat 15
6524PT Nijmegen
€ 370.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Oremusplein 13
6815DR Arnhem
€ 299.000 k.k.
€ 4.211/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Venkelstraat 3
6833DA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Goltackers 28
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.289/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Oremusplein 39
6815DP Arnhem
€ 310.000 k.k.
€ 4.305/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Stefan Dekker
10 -
Frieslandweg 2
10Hele prettige werkwijze, heel leuk ook dat wij bij de overdracht een attentie kregen. Dat hebben wij bij meer dan 10 verkoopervaringen nog nooit meegemaakt.
-
Joep Schellens
10Tijdens mijn zoektocht naar een appartement heeft Piet Veldman mij keurig geholpen. Met zijn goede hulp en advies is het gelukt het door mij gewilde appartement te bemachtigen, zonder te veel overboden te hebben. Piet reageerde snel op vragen en was deskundig. Mocht ik over verschillende jaren groter willen gaan wonen, kom ik zeker bij hem terug!
-
Isaak K
10Snelle reactie bij vragen en uitstekende service in aankoop advies!
-
Gijs Alberts
10Snelle afhandeling, prima prijs
-
Mehmet Dogan
10Taxatie: Afspraak = afspraak, deskundig
-
Dorpsdijk 39 02
9Piet Veldman makelaar is een mooi eenmansbedrijf. Hierdoor zijn de lijntjes kort en krijg je snel vakkundig advies. Zo kennen we hem al meerdere jaren. Hij luisterd goed naar je wensen en heeft ons nog nooit teleurgesteld.
-
Vioolstraat 27
9Betrokken en deskundige begeleiding van Veldman Makelarij De verkoop van mijn woning verliep niet altijd even makkelijk. Een nieuw probleem wat vanuit de jaren 90 is teruggekomen. Toch heb ik dankzij Veldman Makelarij het hele proces met vertrouwen kunnen doorlopen. Ze waren eerlijk over de uitdagingen, maar dachten steeds actief mee in oplossingen. Wat ik vooral waardeerde, waren de duidelijke adviezen en het realistische inzicht in wat wél mogelijk was. Ze hielpen me telkens…