Elly Wintjes Makelaardij
Elly Wintjes Makelaardij in Landhorst staat al meer dan twintig jaar voor betrouwbare en gedreven makelaarsdienstverlening in de regio. Met expertise op het gebied van verkoop, aankoop, verhuur en taxaties ondersteunt het kantoor klanten in de omgeving van Grave, Cuijk en Mill met persoonlijke aandacht en marktkennis. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en professionele begeleiding, vanaf het eerste contact tot de af...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Stalbergenstraat 2
5841AD Oploo
€ 550.000 k.k.
€ 3.618/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 537 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hanenspoor 9
5845GJ Sint Anthonis
€ 395.000 k.k.
€ 3.264/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kreupelstraat 9
5821AX Vierlingsbeek
€ 385.000 k.k.
€ 3.565/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 236 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 25
5445AD Landhorst
€ 595.000 k.k.
€ 3.542/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 829 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Beeten 21
5446XJ Wanroij
€ 545.000 k.k.
€ 3.657/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 443 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Schapendreef 23
5445AA Landhorst
€ 525.000 k.k.
€ 4.134/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 885 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
De Beeten 21
9Fijne en goede begeleiding tijdens het hele proces van de verkoop van het huis, Ik hebt dit als erg prettig ervaren. Het contact met Elly was goed, hield je goed op de hoogte.
-
Stationsstraat 28
9geweldige persoonlijke service! Het hele proces is doorlopen in een betrokken en prettige samenwerking.
-
Marvin On tour
2Een afspraak met elly gemaakt word ik op de dag afgebeld kan gebeuren bel ik volgende dag terug word er gezegd ik bel u terug en vervolgens hoor je helemaal niets meer
-
Hoevensestraat 8
9Elly is vriendelijk maar zakelijk/eerlijk. Als iets niet meteen duidelijk was, dan volgde gewoon nog een tweede of derde uitleg. Een appje sturen en de vraag werd snel beantwoord.
-
Hoevensestraat 26
9de hulp om ons huis te verkopen liep bizonder goed met de hulp van deze makelaar Elly Wientjes dank en succses verder in 2026
-
Akkerwinde 2
10We zijn uitstekend geholpen bij de verkoop van onze woning. Professioneel, betrokken en altijd bereikbaar voor advies. Dankzij hun duidelijke communicatie en deskundigheid verliep alles soepel. Een echte aanrader!
-
Willem-Alexanderlaan 31
9Alles liep naar wens Ik heb helemaal geen klachten Ik zou iedereen haar aanbevelen wanneer je een huis koopt of verkoopt
-
Van Stalbergenstraat 5
9Goede begeleiding, goede communicatie tussentijds, prettige persoon/makelaar. En ook heel goed op de hoogte van de huizenmarkt in de regio.