Aarden Makelaardij
"Professioneel en persoonlijk!"
Aarden Makelaardij staat voor betrouwbare en deskundige ondersteuning bij de aankoop, verkoop of huur van onroerend goed. Wij combineren financiële, juridische en bouwtechnische kennis om u te helpen met de juiste keuzes op de markt. Of u nu koper of verkoper bent, wij zorgen ervoor dat uw wensen en eisen centraal staan. Bij ons begint het met een goed gesprek, waarin we uw voorkeuren en doelen bespreken. Voor kopers onderzoeken wij wat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenstraat 53
5411TB Zeeland
€ 449.000 k.k.
€ 5.345/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Stadrijk 125
5403NH Uden
€ 1.049.000 k.k.
€ 5.092/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 1067 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Handboogstraat 8
5411DD Zeeland
€ 425.000 k.k.
€ 3.899/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bijland 206
5403VJ Uden
€ 389.000 k.k.
€ 3.890/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Valkenburgstraat 10
5402VJ Uden
€ 369.000 k.k.
€ 4.100/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Meerhoek 207
5403AD Uden
€ 535.000 k.k.
€ 3.689/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Handboogstraat 8
9Fijne makelaar, altijd vriendelijk heel behulpzaam. Denkt met je mee in oplossingen en altijd telefonisch bereikbaar voor vragen of hulp te bieden.
-
Bijland 206
10Jan Hein is een fijne en kundige makelaar. Zeer betrokken bij de verkoop en houd je tijdens het proces goed op de hoogte. Uit eigen ervaring met kopen bij hem (6 jaar geleden), ook overgegaan tot verkoop en kan dit iedereen aanraden. Hartelijk dank nogmaals JH en mocht het ooit weer nodig zijn dan zal ik je zeker weer inschakelen!
-
Morene 303
10Fijne man om mee te werken, duidelijk in de communicatie. Heeft vele bezichtigingen gedaan en steeds weer met een complete terugkoppeling
-
Valkenburgstraat 10
10Tsja, wat zal ik ervan zeggen… Het is gewoon meer dan 100 %, zéér terzake deskundig, zéér vriendelijk, meedenkend, positieve instelling en zeer actief verkooptechnisch gezien. Zeker een aanrader bij verkoop bemiddeling.
-
Schaapsheide 12
10Héél erg enthousiast over onze makelaar Jan-Hein, die zowel de aankoop van ons nieuw huis als de verkoop van ons huidige huis heeft begeleidt. Wij zijn allebei enthousiast over de deskundigheid, maar zeker ook over Jan-Heijn als persoon: enthousiast, mensenmens en benaderbaar. Altijd bereikbaar, geen gestelde vraag was teveel, zelfs tijdens zijn vakantie! Wij raden Aarden Makelaardij dus zeker aan.