- Verkocht
Zijde 144
2771ER Boskoop
€ 335.000 k.k.
€ 4.527/m²
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 152 verkochte woningen in Boskoop
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Boskoop of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Boskoop. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 204 woningen in Boskoop.
2771ER Boskoop
€ 335.000 k.k.
€ 4.527/m²
2771LH Boskoop
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
2771BW Boskoop
€ 500.000 k.k.
€ 5.000/m²
2771PE Boskoop
€ 685.000 k.k.
€ 3.805/m²
2771DP Boskoop
€ 539.000 k.k.
€ 5.673/m²
2771DZ Boskoop
€ 450.000 k.k.
€ 4.205/m²
2771BE Boskoop
€ 419.500 k.k.
€ 5.115/m²
2771MN Boskoop
€ 425.000 k.k.
€ 4.336/m²
2771PT Boskoop
€ 725.000 k.k.
€ 5.034/m²
2771BN Boskoop
€ 695.000 k.k.
€ 4.237/m²
2771DJ Boskoop
Prijs op aanvraag
2771HM Boskoop
€ 565.000 k.k.
€ 4.414/m²
2771MW Boskoop
Prijs op aanvraag
2771GJ Boskoop
€ 800.000 k.k.
€ 4.102/m²
2771GK Boskoop
€ 469.000 k.k.
€ 5.517/m²
2771SB Boskoop
€ 400.000 k.k.
€ 3.448/m²
2771AC Boskoop
€ 1.350.000 k.k.
€ 6.618/m²
2771VR Boskoop
€ 395.000 k.k.
€ 4.540/m²
2771CB Boskoop
€ 1.250.000 k.k.
€ 5.813/m²
2771XA Boskoop
€ 850.000 k.k.
€ 6.028/m²
2771XZ Boskoop
€ 399.000 k.k.
€ 3.217/m²
2771AC Boskoop
€ 1.298.000 k.k.
€ 6.656/m²
2771XH Boskoop
€ 375.000 k.k.
€ 2.300/m²
2771VW Boskoop
€ 869.000 k.k.
€ 4.597/m²
2771ST Boskoop
€ 318.000 k.k.
€ 4.746/m²
2771PG Boskoop
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
2771ZW Boskoop
€ 625.000 k.k.
€ 4.629/m²
2771WK Boskoop
€ 975.000 k.k.
€ 4.431/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 74 makelaars in Boskoop.
Recent verkocht in Boskoop? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Boskoop, vergelijk verkoopmakelaars in Boskoop of bekijk de beste verkoopmakelaars in Boskoop voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Boskoop.
De kosten van een makelaar in Boskoop verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Boskoop kun je 74 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Boskoop om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 152 verkochte woningen in Boskoop binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Boskoop geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Boskoop om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Boskoop. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Boskoop.