- Verkocht
Zandbosweg 62
5751CG Deurne
€ 346.062 k.k.
€ 3.495/m²
- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 212 verkochte woningen in Deurne
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Deurne of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Deurne. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 263 woningen in Deurne.
5751CG Deurne
€ 346.062 k.k.
€ 3.495/m²
5753AJ Deurne
€ 435.000 k.k.
€ 3.346/m²
5751WX Deurne
€ 265.000 k.k.
€ 4.274/m²
5753GW Deurne
€ 335.000 k.k.
€ 4.187/m²
5751NL Deurne
€ 459.021 k.k.
€ 3.672/m²
5754BK Deurne
€ 385.000 k.k.
€ 3.437/m²
5752AA Deurne
€ 719.027 k.k.
€ 3.725/m²
5751AN Deurne
€ 359.000 k.k.
€ 2.804/m²
5751XM Deurne
€ 537.000 k.k.
€ 4.710/m²
5751JW Deurne
€ 479.035 k.k.
€ 3.110/m²
5751KJ Deurne
€ 469.000 k.k.
€ 3.782/m²
5751NM Deurne
€ 449.036 k.k.
€ 3.680/m²
5753GH Deurne
€ 747.000 k.k.
€ 4.293/m²
5751CK Deurne
Prijs op aanvraag
5751CL Deurne
Prijs op aanvraag
5751KR Deurne
€ 399.000 k.k.
€ 2.447/m²
5751CL Deurne
€ 599.000 k.k.
€ 4.716/m²
5752PG Deurne
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
5753PB Deurne
€ 572.029 k.k.
€ 2.804/m²
5751ZZ Deurne
€ 449.000 k.k.
€ 3.453/m²
5751NK Deurne
€ 489.000 k.k.
€ 4.041/m²
5754PA Deurne
Prijs op aanvraag
5751AK Deurne
Prijs op aanvraag
5753GJ Deurne
€ 389.000 k.k.
€ 3.969/m²
5751KG Deurne
€ 299.000 k.k.
€ 5.980/m²
5751KC Deurne
€ 535.000 k.k.
€ 3.962/m²
5751WL Deurne
€ 550.000 k.k.
€ 2.972/m²
5753BB Deurne
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 18 makelaars in Deurne.
Recent verkocht in Deurne? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Deurne, vergelijk verkoopmakelaars in Deurne of bekijk de beste verkoopmakelaars in Deurne voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Deurne.
De kosten van een makelaar in Deurne verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Deurne kun je 18 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Deurne om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 212 verkochte woningen in Deurne binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Deurne geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Deurne om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Deurne. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Deurne.