- Verkocht
Kasteelstraat 15
4041JA Kesteren
€ 511.000 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 81 verkochte woningen in Kesteren
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Kesteren of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Kesteren. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 114 woningen in Kesteren.
4041JA Kesteren
€ 511.000 k.k.
€ 0/m²
4041GJ Kesteren
€ 795.000 k.k.
€ 3.218/m²
4041VK Kesteren
€ 585.000 k.k.
€ 4.570/m²
4041VH Kesteren
€ 525.000 k.k.
€ 4.906/m²
4041VJ Kesteren
€ 575.000 k.k.
€ 4.227/m²
4041VZ Kesteren
€ 985.000 k.k.
€ 4.053/m²
4041GH Kesteren
€ 1.350.000 k.k.
€ 5.696/m²
4041VG Kesteren
€ 689.000 k.k.
€ 4.279/m²
4041XV Kesteren
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
4041RJ Kesteren
€ 420.000 k.k.
€ 4.421/m²
4041VB Kesteren
€ 595.000 k.k.
€ 4.160/m²
4041VN Kesteren
€ 440.000 k.k.
€ 3.606/m²
4041GW Kesteren
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
4041GT Kesteren
€ 450.000 k.k.
€ 5.555/m²
4041CD Kesteren
€ 475.000 k.k.
€ 4.750/m²
4041VB Kesteren
€ 559.000 k.k.
€ 4.367/m²
4041CW Kesteren
€ 1.000.000 k.k.
€ 4.484/m²
4041BH Kesteren
€ 395.000 k.k.
€ 3.834/m²
4041CJ Kesteren
€ 635.000 k.k.
€ 4.601/m²
4041CE Kesteren
€ 429.000 k.k.
€ 2.803/m²
4041EE Kesteren
€ 685.000 k.k.
€ 5.661/m²
4041CE Kesteren
€ 495.000 k.k.
€ 3.561/m²
4041CT Kesteren
€ 850.000 k.k.
€ 7.727/m²
4041EM Kesteren
€ 450.000 k.k.
€ 3.629/m²
4041VJ Kesteren
€ 929.950 k.k.
€ 4.920/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 30 makelaars in Kesteren.
Zelf je woning verkopen in Kesteren? Vergelijk verkoopmakelaars in Kesteren of bekijk de beste verkoopmakelaars in Kesteren als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Kesteren.
De kosten van een makelaar in Kesteren verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Kesteren kun je 30 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Kesteren om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 81 verkochte woningen in Kesteren binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Kesteren geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Kesteren om de markt beter te duiden.