- Verkocht
Bergstraat 2
3417HW Montfoort
€ 400.000 k.k.
€ 3.333/m²
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
- Slaapkamers
- 5
Bekijk 97 verkochte woningen in Montfoort
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Montfoort of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Montfoort. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 121 woningen in Montfoort.
3417HW Montfoort
€ 400.000 k.k.
€ 3.333/m²
3417AG Montfoort
€ 525.000 k.k.
€ 4.233/m²
3417ED Montfoort
€ 475.000 k.k.
€ 3.769/m²
3417BR Montfoort
€ 489.000 k.k.
€ 4.613/m²
3417CR Montfoort
€ 487.500 k.k.
€ 5.298/m²
3417CC Montfoort
€ 455.000 k.k.
€ 3.991/m²
3417AM Montfoort
€ 385.000 k.k.
€ 4.375/m²
3417PB Montfoort
€ 1.550.000 k.k.
€ 5.477/m²
3417SC Montfoort
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
3417AM Montfoort
€ 422.500 k.k.
€ 4.801/m²
3417RB Montfoort
€ 550.000 k.k.
€ 4.471/m²
3417ED Montfoort
€ 435.000 k.k.
€ 3.815/m²
3417SE Montfoort
€ 519.000 k.k.
€ 3.992/m²
3417AJ Montfoort
€ 475.000 k.k.
€ 4.439/m²
3417TH Montfoort
€ 535.000 k.k.
€ 3.767/m²
3417CP Montfoort
€ 1.050.000 k.k.
€ 3.697/m²
3417MC Montfoort
€ 1.250.000 k.k.
€ 8.012/m²
3417RB Montfoort
€ 545.000 k.k.
€ 5.093/m²
3417CW Montfoort
€ 435.000 k.k.
€ 4.780/m²
3417EM Montfoort
€ 625.000 k.k.
€ 5.208/m²
3417TW Montfoort
€ 475.000 k.k.
€ 4.059/m²
3417WX Montfoort
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
3417AH Montfoort
€ 395.000 k.k.
€ 5.337/m²
3417VE Montfoort
Prijs op aanvraag
3417HB Montfoort
€ 900.000 k.k.
€ 5.142/m²
3417AK Montfoort
€ 435.000 k.k.
€ 4.677/m²
3417HW Montfoort
€ 699.500 k.k.
€ 3.662/m²
3417EJ Montfoort
€ 450.000 k.k.
€ 4.687/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Montfoort.
Recent verkocht in Montfoort? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Montfoort, vergelijk verkoopmakelaars in Montfoort of bekijk de beste verkoopmakelaars in Montfoort voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Montfoort.
De kosten van een makelaar in Montfoort verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Montfoort om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 97 verkochte woningen in Montfoort binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Montfoort geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Montfoort om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Montfoort. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Montfoort.