- Verkocht
Graafstraat 7
6361XJ Nuth
€ 289.000 k.k.
€ 3.010/m²
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 52 verkochte woningen in Nuth
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Nuth of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Nuth. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 68 woningen in Nuth.
6361XJ Nuth
€ 289.000 k.k.
€ 3.010/m²
6361EC Nuth
€ 549.000 k.k.
€ 3.866/m²
6361HH Nuth
€ 425.000 k.k.
€ 3.696/m²
6361WB Nuth
€ 400.000 k.k.
€ 3.960/m²
6361XJ Nuth
€ 289.000 k.k.
€ 3.074/m²
6361VX Nuth
€ 275.000 k.k.
€ 2.806/m²
6361AS Nuth
€ 325.000 k.k.
€ 2.166/m²
6361VK Nuth
€ 325.000 k.k.
€ 2.850/m²
6361TR Nuth
€ 299.000 k.k.
€ 3.114/m²
6361XG Nuth
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
6361CJ Nuth
€ 298.000 k.k.
€ 3.136/m²
6361CK Nuth
€ 295.000 k.k.
€ 2.892/m²
6361XH Nuth
€ 269.000 k.k.
€ 2.537/m²
6361TE Nuth
€ 475.000 k.k.
€ 2.932/m²
6361HX Nuth
€ 269.000 k.k.
€ 2.923/m²
6361JK Nuth
€ 349.000 k.k.
€ 2.040/m²
6361XE Nuth
€ 269.000 k.k.
€ 2.831/m²
6361BV Nuth
€ 439.000 k.k.
€ 2.814/m²
6361XB Nuth
€ 275.000 k.k.
€ 2.989/m²
6361JR Nuth
€ 425.000 k.k.
€ 3.971/m²
6361BS Nuth
Prijs op aanvraag
6361AE Nuth
€ 245.000 k.k.
€ 1.944/m²
6361TG Nuth
€ 642.000 k.k.
€ 4.397/m²
6361JB Nuth
€ 250.000 k.k.
€ 3.125/m²
6361HH Nuth
€ 365.000 k.k.
€ 3.173/m²
6361XA Nuth
€ 239.000 k.k.
€ 2.133/m²
6361BH Nuth
€ 219.000 k.k.
€ 2.607/m²
6361EE Nuth
€ 589.000 k.k.
€ 2.901/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Nuth.
Zelf je woning verkopen in Nuth? Vergelijk verkoopmakelaars in Nuth of bekijk de beste verkoopmakelaars in Nuth als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Nuth.
De kosten van een makelaar in Nuth verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Nuth om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 52 verkochte woningen in Nuth binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Nuth geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Nuth om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Nuth.