- Verkocht
Mambostraat 132
5802LG Venray
€ 379.500 k.k.
€ 2.691/m²
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 268 verkochte woningen in Venray
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Venray of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Venray. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 369 woningen in Venray.
5802LG Venray
€ 379.500 k.k.
€ 2.691/m²
5803BL Venray
€ 285.000 k.k.
€ 3.238/m²
5801CV Venray
€ 550.000
€ 4.824/m²
5801CV Venray
€ 520.000
€ 4.521/m²
5803KL Venray
€ 379.000 k.k.
€ 3.907/m²
5801TA Venray
€ 329.000 k.k.
€ 3.576/m²
5801DJ Venray
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
5801BA Venray
€ 215.000 k.k.
€ 3.524/m²
5801KE Venray
€ 629.000 k.k.
€ 3.328/m²
5801CR Venray
€ 339.000 k.k.
€ 3.081/m²
5801KE Venray
€ 629.000 k.k.
€ 3.882/m²
5803HJ Venray
€ 375.000 k.k.
€ 3.073/m²
5802JD Venray
€ 289.000 k.k.
€ 2.408/m²
5801BX Venray
€ 275.000 k.k.
€ 2.956/m²
5803JR Venray
€ 419.000 k.k.
€ 3.248/m²
5802GC Venray
€ 359.000 k.k.
€ 2.761/m²
5801TZ Venray
€ 285.000 k.k.
€ 4.191/m²
5804XW Venray
€ 619.000 k.k.
€ 3.662/m²
5801PS Venray
€ 450.000 k.k.
€ 2.830/m²
5803AV Venray
€ 439.000 k.k.
€ 3.227/m²
5803BH Venray
Prijs op aanvraag
5804VA Venray
Prijs op aanvraag
5804VG Venray
€ 379.000 k.k.
€ 3.867/m²
5801BH Venray
€ 245.000 k.k.
€ 5.833/m²
5801MN Venray
€ 380.000 k.k.
€ 3.392/m²
5803BC Venray
€ 289.000 k.k.
€ 3.705/m²
5803BB Venray
€ 319.000 k.k.
€ 2.823/m²
5801LC Venray
€ 439.000 k.k.
€ 2.850/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 17 makelaars in Venray.
Recent verkocht in Venray? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Venray, vergelijk verkoopmakelaars in Venray of bekijk de beste verkoopmakelaars in Venray voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Venray.
De kosten van een makelaar in Venray verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Venray kun je 17 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Venray om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.