Moen Garantiemakelaars ist Ihr vertrauenswürdiger Partner auf dem Immobilienmarkt in Nieuwegein und Umgebung. Mit jahrelanger Erfahrung, tiefem Wissen der lokalen Markt und einer ehrlichen Herangehensweise sorgen wir für einen erfolgreichen Kauf oder Verkauf Ihrer Immobilie. Unsere einzigartigen Garantien und Enthusiasmus machen uns zu einer vertrauenswürdigen Makler für sowohl Käufer als auch Verkäufer. Wir bieten ein breites Angebot a...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rigolettoplantsoen 16
3438VS Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bedevaartweg 17
3401TT IJsselstein
€ 490.000 k.k.
€ 4.298/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 120 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Villawal 50
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 60 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Bosruiter 27
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Westlandsetuin 1
3544KN Utrecht
€ 675.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 94 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dreesplein 14
3404JR IJsselstein
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (81)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
81 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
34 Bewertungen bei Google
-
Gabriela Merko
10Goed en snel onze appartement verkocht, zonder moeite, super bedankt
-
Daltonstraat 7
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was hij/zij betrokken, deskundig en altijd goed bereikbaar. We werden prettig meegenomen in het hele proces, waarbij alles duidelijk werd uitgelegd en er echt met ons werd meegedacht. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de persoonlijke benadering en het snelle schakelen. Geen vraag was te veel en we kregen altijd snel en helder antwoord. Dat gaf veel vertrouwen in een spanne…
-
Hof van Vronestein 34
9Het contact met de makelaar verliep goed. Als ik ergens vragen over had werden deze goed opgepakt en behandeld.
-
Louis Couperushove 28
10De makelaar Dennis van Moen makelaardij is een zeer vakkundig makelaar met veel kennis van zaken. Dennis is bij elke bezichtiging met ons meegegaan wat voor onze een waardevolle betrokkenheid had, het voelde alsof wij met zijn drieën een huis aan het kopen waren. De communicatie verliep soepel zowel met Dennis als met de medewerkers op kantoor. We kunnen wel zeggen dat de Moen medewerkers net zoveel lof verdienen als Dennis zelf , zonder de Moen medewerkers geen top Dennis. …
-
Rotskruiper 17