Moen Garantiemakelaars est votre partenaire fiable sur le marché immobilier de Nieuwegein et des environs. Avec des années d'expérience, une connaissance approfondie du marché local et une approche sans détour, nous assurons une vente ou une achat réussie de votre maison. Nos garanties uniques et notre enthousiasme nous font devenir un courtier de confiance pour les acheteurs comme pour les vendeurs. Nous proposons un large éventail de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rigolettoplantsoen 16
3438VS Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bedevaartweg 17
3401TT IJsselstein
€ 490.000 k.k.
€ 4.298/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Villawal 50
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 60 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bosruiter 27
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Westlandsetuin 1
3544KN Utrecht
€ 675.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dreesplein 14
3404JR IJsselstein
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Gabriela Merko
10Goed en snel onze appartement verkocht, zonder moeite, super bedankt
-
Daltonstraat 7
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was hij/zij betrokken, deskundig en altijd goed bereikbaar. We werden prettig meegenomen in het hele proces, waarbij alles duidelijk werd uitgelegd en er echt met ons werd meegedacht. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de persoonlijke benadering en het snelle schakelen. Geen vraag was te veel en we kregen altijd snel en helder antwoord. Dat gaf veel vertrouwen in een spanne…
-
Hof van Vronestein 34
9Het contact met de makelaar verliep goed. Als ik ergens vragen over had werden deze goed opgepakt en behandeld.
-
Louis Couperushove 28
10De makelaar Dennis van Moen makelaardij is een zeer vakkundig makelaar met veel kennis van zaken. Dennis is bij elke bezichtiging met ons meegegaan wat voor onze een waardevolle betrokkenheid had, het voelde alsof wij met zijn drieën een huis aan het kopen waren. De communicatie verliep soepel zowel met Dennis als met de medewerkers op kantoor. We kunnen wel zeggen dat de Moen medewerkers net zoveel lof verdienen als Dennis zelf , zonder de Moen medewerkers geen top Dennis. …
-
Rotskruiper 17