Moen Garantiemakelaars is your reliable partner in the real estate market of Nieuwegein and surrounding areas. With years of experience, deep knowledge of the local market and a no-nonsense approach we ensure a successful purchase or sale of your home. Our unique guarantees and enthusiasm make us a trusted real estate agent for both buyers and sellers. We offer a wide range of services, such as buying and selling advice, rental, apprais...
Current housing stock
-
- Available
Rigolettoplantsoen 16
3438VS Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
BSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bedevaartweg 17
3401TT IJsselstein
€ 490.000 k.k.
€ 4.298/m²
BSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 120 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Villawal 50
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
ASave as favorite- Living area
- 60 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Bosruiter 27
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
CSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 128 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Westlandsetuin 1
3544KN Utrecht
€ 675.000 k.k.
A+Save as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- 94 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Dreesplein 14
3404JR IJsselstein
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
ASave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 151 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (81)
Review platforms
BronscoresTotal score
81 total reviews
Funda
47 reviews on Funda
34 reviews on Google
-
Gabriela Merko
10Goed en snel onze appartement verkocht, zonder moeite, super bedankt
-
Daltonstraat 7
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was hij/zij betrokken, deskundig en altijd goed bereikbaar. We werden prettig meegenomen in het hele proces, waarbij alles duidelijk werd uitgelegd en er echt met ons werd meegedacht. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de persoonlijke benadering en het snelle schakelen. Geen vraag was te veel en we kregen altijd snel en helder antwoord. Dat gaf veel vertrouwen in een spanne…
-
Hof van Vronestein 34
9Het contact met de makelaar verliep goed. Als ik ergens vragen over had werden deze goed opgepakt en behandeld.
-
Louis Couperushove 28
10De makelaar Dennis van Moen makelaardij is een zeer vakkundig makelaar met veel kennis van zaken. Dennis is bij elke bezichtiging met ons meegegaan wat voor onze een waardevolle betrokkenheid had, het voelde alsof wij met zijn drieën een huis aan het kopen waren. De communicatie verliep soepel zowel met Dennis als met de medewerkers op kantoor. We kunnen wel zeggen dat de Moen medewerkers net zoveel lof verdienen als Dennis zelf , zonder de Moen medewerkers geen top Dennis. …
-
Rotskruiper 17
10Translated by AIWe are very grateful for the excellent service of Moen Makelaars. The communication went smoothly and every step in the process was clear.