Moen Garantiemakelaars is jouw betrouwbare partner in de woningmarkt van Nieuwegein en omgeving. Met jarenlange ervaring, diepe kennis van de lokale markt en een no-nonsense benadering zorgen wij voor een succesvolle koop of verkoop van je woning. Onze unieke garanties en enthousiasme maken ons tot een vertrouwde makelaar voor zowel kopers als verkopers. Wij bieden een breed aanbod van diensten, zoals koop- en verkoopadviezen, verhuur,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rigolettoplantsoen 16
3438VS Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bedevaartweg 17
3401TT IJsselstein
€ 490.000 k.k.
€ 4.298/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Villawal 50
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Bosruiter 27
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Westlandsetuin 1
3544KN Utrecht
€ 675.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 94 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dreesplein 14
3404JR IJsselstein
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (80)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
80 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Daltonstraat 7
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was hij/zij betrokken, deskundig en altijd goed bereikbaar. We werden prettig meegenomen in het hele proces, waarbij alles duidelijk werd uitgelegd en er echt met ons werd meegedacht. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de persoonlijke benadering en het snelle schakelen. Geen vraag was te veel en we kregen altijd snel en helder antwoord. Dat gaf veel vertrouwen in een spanne…
-
Hof van Vronestein 34
9Het contact met de makelaar verliep goed. Als ik ergens vragen over had werden deze goed opgepakt en behandeld.
-
Louis Couperushove 28
10De makelaar Dennis van Moen makelaardij is een zeer vakkundig makelaar met veel kennis van zaken. Dennis is bij elke bezichtiging met ons meegegaan wat voor onze een waardevolle betrokkenheid had, het voelde alsof wij met zijn drieën een huis aan het kopen waren. De communicatie verliep soepel zowel met Dennis als met de medewerkers op kantoor. We kunnen wel zeggen dat de Moen medewerkers net zoveel lof verdienen als Dennis zelf , zonder de Moen medewerkers geen top Dennis. …
-
Rotskruiper 17
10We zijn erg dankbaar voor de uitstekende service van Moen Makelaars. De communicatie verliep uitstekend en elke stap in het proces was duidelijk.