Boeren Kuijpers Makelaars BV
In de regio St. Willebrord staat Boeren Kuijpers Makelaars BV voor betrouwbare en persoonlijke makelaardijdiensten. Met jarenlange ervaring in de regio en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen wij u bij elke stap van de woningtransactie. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met deskundig advies en ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verk...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rugstraat 44
4711CT St. Willebrord
€ 575.000 k.k.
€ 3.758/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 302 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
de Vlaanders 49
4711PZ St. Willebrord
€ 525.000 k.k.
€ 3.000/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 175 m²
- Fläche des Grundstücks
- 466 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Spoorstraat 42
4735BG Zegge
€ 379.000 k.k.
€ 5.053/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Kromwaarde 1
4714GW Sprundel
€ 749.000 k.k.
€ 3.764/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 199 m²
- Fläche des Grundstücks
- 637 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Emmastraat 77
4711AN St. Willebrord
€ 420.000 k.k.
€ 3.750/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 415 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Parklaan 1
4702XA Roosendaal
€ 995.000 k.k.
€ 2.177/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 457 m²
- Fläche des Grundstücks
- 629 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (70)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
70 Bewertungen insgesamt
Funda
24 Bewertungen auf Funda
46 Bewertungen bei Google
-
Calshof 42
10Top makelaar en adviesbureau Helpt je echt van begin tot eind. Tot een gezellig adviesbureau gesprek van verkopen van je huis tot aan de aankoop van je nieuwe huis.. Raad deze kanjers iedereen zeker aan
-
De Genestetstraat 18
10Geweldige makelaar. Begeleiden je van begin tot eind en houden de lijntjes heel erg kort. Deskundig advies en heel direct wat wel en niet kan. Onlangs ook onze verzekeringen om laten zetten naar hun.. blijk nu beter verzekerd te zijn en goedkoper uit. 1 woord geweldig.
-
Dansvlinder 4
8Het contact de begeleiding van alles was goed het personeel was behulpzame alles zonder problemen geregeld.
-
Kamperfoeliestraat 8
10Een makelaar wat de markt goed kent en zijn beloftes nakomt!! Wat ik belangrijk vond is dat er geen standaard regels waren, alles is goed overleg besproken. Waar andere makelaars vrij strak in hun standaarden zijn is boeren- Kuijpers nog lekker ouderwets flexibel 👍👍👍👍👍. Wil je je huis verkopen dan is de keuze van je makelaar een no-brainer.
-
Kenbelstraatje 33a 0 ong
9Übersetzt durch KIDer Kontakt war gut, alles ist klar dargestellt und sie hat mir genug Zeit gegeben. Alles andere war gut geregelt.
-
Jones
2Übersetzt durch KIBei meiner ersten Besichtigung habe ich sofort ein Angebot abgegeben. Dieses Angebot war bei Ihnen bekannt, aber nichts wurde damit unternommen. Sie haben nicht einmal ein Move-Konto für mich angelegt. Telefonate werden nicht angenommen, während sie im Büro sitzen! Schließlich entschieden wir uns, persönlich vorbeizukommen, um Informationen einzuholen, aber auch dann wurde einfach so getan, als ob keine Information vorhanden wäre. Das Ganze wirkt sehr unprofessionell und unaufgeräumt. Eine besonders enttäuschende Erfahrung.