Thoma van Dijk Siebelink Makelaars Doetinchem
"Thoma van Dijk Siebelink. Dein Traum, unsere Arbeit."
Thoma van Dijk Siebelink ist ein Maklerbüro mit Wurzeln in Ost-Niederlande, das sich seit mehr als 30 Jahren auf kreative und effektive Verkaufsstrategien spezialisiert hat. Mit neun Büros und einem Team aus mehr als 100 Immobilienprofis steht das Unternehmen an der Spitze des niederländischen Marktes. Durch frühzeitiges Erkennen von Trends und das Umsetzen dieser in konkrete Chancen hilft Thoma van Dijk Siebelink Kunden dabei, ihre Woh...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Modelmakerijstraat 25
7011VG Gaanderen
€ 300.000 k.k.
€ 3.061/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Valkenbos 14
6997AS Hoog-Keppel
€ 725.000 k.k.
€ 4.448/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 163 m²
- Fläche des Grundstücks
- 878 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Schouwburgplein 60
7001DJ Doetinchem
€ 319.000 k.k.
€ 2.774/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Duikerstraat 16
7004LC Doetinchem
€ 439.500 k.k.
€ 3.602/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tulpenstraat 134
7004DL Doetinchem
€ 335.000 k.k.
€ 3.526/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 198 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Driekoningen 24
7041HZ 's-Heerenberg
€ 535.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 167 m²
- Fläche des Grundstücks
- 668 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (93)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
93 Bewertungen insgesamt
Funda
69 Bewertungen auf Funda
24 Bewertungen bei Google
-
Olmiuslaan 19
9De makelaar die ons huis heeft verkocht gaf ons goede adviezen, wist waar hij het over had en was prettig in omgang.
-
Hof van Parma 96
10Onze makelaar Rory Pronk was geweldig in zijn dienstverlening tijdens het hele process. Daarnaast vond ik het ook erg fijn dat zijn interne medewerkers altijd beschikbaar waren en altijd mij aanvullend konden helpen als Rory niet bereikbaar was vanwege afspraken. Tijdens het hele process had ik volledige vertrouwen in hun dienstverlening. Tevens ben ik enorm blij omdat ik zowel de koop van mijn woning in Arnhem als de verkoop van mijn woning in Doetinchem bij hen kon doen. Dit…
-
Classic
2Meteen de rijbewijs afpakken. Ik zou niet adviseren dat je als een hufter rijdt als je reclame van je bedrijf op je busje hebt
-
de Jongstraat 6 06
9We werden bijzonder vriendelijk en hartelijk geholpen , zowel bij jullie op kantoor als in het te verhuren pand
-
floris wilod versprille
10Thoma post makelaars heeft ons ontzettend geholpen bij het verkrijgen van een hypotheek! Voor Stefan Katalanc was niets te veel, zijn rol bij de aanvraag was doortastend en zeer professioneel. Absoluut een aanrader als hypotheekadviseur. Dik 5 sterren waard 👍🏻 …