Kuyper & Blom is een jong en dynamisch makelaarskantoor dat zich specialiseert in de huizenmarkt van Heiloo en omgeving. Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche combineren wij kennis met een persoonlijke aanpak. Wij geloven in open communicatie en heldere informatie, zodat u altijd weet waar u staat. Ons team bestaat uit geregistreerde makelaars en taxateurs, onder wie Bas Kuyper, Ronald Blom en Jeffrey van der Wagen. Samen met onze...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Wethouder Tomsonbos 63
1852HB Heiloo
€ 539.000 k.k.
€ 6.910/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Dresch 6
1852KS Heiloo
€ 575.000 k.k.
€ 5.134/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Boekenstein 19
1852WR Heiloo
€ 475.000 k.k.
€ 3.862/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Deutzstraat 5
1961NS Heemskerk
€ 395.000 k.k.
€ 4.938/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Schoren 11
1852BL Heiloo
€ 750.000 k.k.
€ 4.190/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 179 m²
- Fläche des Grundstücks
- 336 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rosendaal 68
1851RM Heiloo
€ 475.000 k.k.
€ 5.337/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (136)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
136 Bewertungen insgesamt
Funda
73 Bewertungen auf Funda
63 Bewertungen bei Google
-
Larixplantsoen 30
8We zijn erg blij met onze makelaar. We hebben wat tegenslagen gehad bij de verkoop, maar gelukkig hebben ze alles goed weten op te lossen. De verkoop is nu rond. Met dank voor de goede begeleiding.
-
Koen Klinkhamer
10 -
Zeglis 54
10Fijn en deskundig geholpen bij de verkoop van onze woning gedurende het hele proces, absoluut aan te bevelen!
-
Wim van Zaane
10Wij zijn uitstekend begeleid door Ronald Blom van makelaar Kuyper en Blom. Ook toen het wat langer duurde voordat ons huis werd verkocht bleef hij positief en betrokken.
-
Liselot Waterbeek
10 -
Melcolaan 33
10Ik heb nu meerdere woningen gekocht en verkocht met hun. Fijn contact, snel schakelen en een top verkoop resultaat!
-
Van Aostastraat 19
9Hallo allemaal, Fijn dat het allemaal zo vlot is verlopen. Heerlijk om op vakantie te zijn en door jullie toedoen ons huis is verkocht. We hebben er samen een drankje op gedronken. Achter af is de verkoop stress met jullie samenwerking snel voorbij gegaan. De volgende keer gaan we er vanuit dat jullie weer van de partij zijn. Nogmaals bedankt. Vriendelijke groet, Cora en Hans
-
Stationsweg 162
9Zeer plezierig en duidelijk vanaf het begin. Even discussie gehad over 1 aanspreekpunt/ makelaar maar ging daarna helemaal goed. Kennis over de lokale markt is zeer groot even als de flexibiliteit naar m.n. de as kopers.