Kuyper & Blom est un jeune et dynamique cabinet d'agence immobilière spécialisé sur le marché immobilier de Heiloo et ses environs. Avec plus de 20 ans d'expérience dans le secteur, nous combinons expertise et approche personnalisée. Nous croyons en une communication ouverte et des informations claires, afin que vous sachiez toujours où vous en êtes. Notre équipe est composée de courtiers immobiliers et d'experts-comptables certifiés, d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wethouder Tomsonbos 63
1852HB Heiloo
€ 539.000 k.k.
€ 6.910/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Dresch 6
1852KS Heiloo
€ 575.000 k.k.
€ 5.134/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boekenstein 19
1852WR Heiloo
€ 475.000 k.k.
€ 3.862/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Deutzstraat 5
1961NS Heemskerk
€ 395.000 k.k.
€ 4.938/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Schoren 11
1852BL Heiloo
€ 750.000 k.k.
€ 4.190/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 336 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rosendaal 68
1851RM Heiloo
€ 475.000 k.k.
€ 5.337/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (136)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
136 avis total
Funda
73 commentaires sur Funda
63 commentaires sur Google
-
Larixplantsoen 30
8We zijn erg blij met onze makelaar. We hebben wat tegenslagen gehad bij de verkoop, maar gelukkig hebben ze alles goed weten op te lossen. De verkoop is nu rond. Met dank voor de goede begeleiding.
-
Koen Klinkhamer
10 -
Zeglis 54
10Fijn en deskundig geholpen bij de verkoop van onze woning gedurende het hele proces, absoluut aan te bevelen!
-
Wim van Zaane
10Wij zijn uitstekend begeleid door Ronald Blom van makelaar Kuyper en Blom. Ook toen het wat langer duurde voordat ons huis werd verkocht bleef hij positief en betrokken.
-
Liselot Waterbeek
10 -
Melcolaan 33
10Ik heb nu meerdere woningen gekocht en verkocht met hun. Fijn contact, snel schakelen en een top verkoop resultaat!
-
Van Aostastraat 19
9Hallo allemaal, Fijn dat het allemaal zo vlot is verlopen. Heerlijk om op vakantie te zijn en door jullie toedoen ons huis is verkocht. We hebben er samen een drankje op gedronken. Achter af is de verkoop stress met jullie samenwerking snel voorbij gegaan. De volgende keer gaan we er vanuit dat jullie weer van de partij zijn. Nogmaals bedankt. Vriendelijke groet, Cora en Hans
-
Stationsweg 162
9Zeer plezierig en duidelijk vanaf het begin. Even discussie gehad over 1 aanspreekpunt/ makelaar maar ging daarna helemaal goed. Kennis over de lokale markt is zeer groot even als de flexibiliteit naar m.n. de as kopers.