Makelaardij Bertens B.V.
"Fachkundig, persönlich und flexibel"
Makelaardij Bertens B.V. is een makelaarskantoor dat vanuit Loon op Zand de regionale markt bedient. Door onze kleine omvang blijft het contact met u persoonlijk, flexibel en direct. Onze makelaar is gecertificeerd en lid van de NVM, zodat u een betrouwbare en deskundige begeleiding kunt verwachten. Wij bieden een volledig pakket aan diensten, waaronder verkoop, aankoop en taxaties van zowel woningen als bedrijfspanden. Onze specialisat...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoge Steenweg 130
5175AE Loon op Zand
€ 420.000 k.k.
€ 4.330/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 242 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Megenstraat 157
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 149 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lovensestraat 51
5014DM Tilburg
€ 370.000 k.k.
€ 3.895/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 144 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Beneluxlaan 72 09
5042WS Tilburg
€ 315.000 k.k.
€ 4.565/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Gagarinstraat 38
5175VE Loon op Zand
€ 535.000 k.k.
€ 4.693/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 275 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Delphinus 48
5175VC Loon op Zand
€ 365.000 k.k.
€ 4.148/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (22)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
22 Bewertungen insgesamt
Funda
19 Bewertungen auf Funda
3 Bewertungen bei Google
-
Delphinus 48
10Deze makelaar gekozen om zo snel als mogelijk te verkopen, dit was een goede keuze huis was binnen no Time verkocht
-
Scorpius 14
10Sussanne is een fijne en vriendelijke makelaar. Ze is betrokken, makkelijk te bereiken en behulpzaam. Ze gaf ons alle uitleg die we nodig hadden. Als verkopers op afstand hadden wij er alle vertrouwen in en dat vertrouwen heeft ze waargemaakt!
-
van Hornestraat 28
10Sussanne is een hele fijne makelaar. Denkt mee, verstand van zaken en neemt veel zorgen uit handen. Mooie foto’s en filmpjes laten maken. Met realistische beelden. Korte lijntjes zodat je snel kan schakelen . Ook alles rondom de Notaris wordt meegedacht en actie ondernomen. Super blij met de keuze voor deze makelaar ipv een groot kantoor. Echt een aanrader.
-
Beneluxlaan 84
9Bertens Makelaardij biedt een persoonlijke service. Betrokken, klantvriendelijk, deskundig. Zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis zijn zeer prettig verlopen. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Berkelseweg 4
9Übersetzt durch KISehr zufrieden mit unserem Makler. Fachkunde und schnell erreichbar bei Fragen. Gut, dass sie auch zur Notar begleitete. Top!!
-
Ursa Minor 19
9Übersetzt durch KIIch bin sehr zufrieden mit der Immobilienmaklerfirma Bertens, kann sie nur empfehlen! Sie ist pünktlich, zuverlässig, freundlich und hält ihre Termine ein! Der Makler ist geduldig und weiß alle Informationen gut und verständlich zu vermitteln und zu erklären, sie ist auch sehr hilfsbereit, aufmerksam und lösungsorientiert