Makelaardij Bertens B.V.
"Especialista, personalizado y flexible"
Makelaardij Bertens B.V. is een makelaarskantoor dat vanuit Loon op Zand de regionale markt bedient. Door onze kleine omvang blijft het contact met u persoonlijk, flexibel en direct. Onze makelaar is gecertificeerd en lid van de NVM, zodat u een betrouwbare en deskundige begeleiding kunt verwachten. Wij bieden een volledig pakket aan diensten, waaronder verkoop, aankoop en taxaties van zowel woningen als bedrijfspanden. Onze specialisat...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hoge Steenweg 130
5175AE Loon op Zand
€ 420.000 k.k.
€ 4.330/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 242 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Megenstraat 157
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lovensestraat 51
5014DM Tilburg
€ 370.000 k.k.
€ 3.895/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Beneluxlaan 72 09
5042WS Tilburg
€ 315.000 k.k.
€ 4.565/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Gagarinstraat 38
5175VE Loon op Zand
€ 535.000 k.k.
€ 4.693/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 275 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Delphinus 48
5175VC Loon op Zand
€ 365.000 k.k.
€ 4.148/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (21)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
21 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
3 reseñas en Google
-
Scorpius 14
10Sussanne is een fijne en vriendelijke makelaar. Ze is betrokken, makkelijk te bereiken en behulpzaam. Ze gaf ons alle uitleg die we nodig hadden. Als verkopers op afstand hadden wij er alle vertrouwen in en dat vertrouwen heeft ze waargemaakt!
-
van Hornestraat 28
10Sussanne is een hele fijne makelaar. Denkt mee, verstand van zaken en neemt veel zorgen uit handen. Mooie foto’s en filmpjes laten maken. Met realistische beelden. Korte lijntjes zodat je snel kan schakelen . Ook alles rondom de Notaris wordt meegedacht en actie ondernomen. Super blij met de keuze voor deze makelaar ipv een groot kantoor. Echt een aanrader.
-
Beneluxlaan 84
9Bertens Makelaardij biedt een persoonlijke service. Betrokken, klantvriendelijk, deskundig. Zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis zijn zeer prettig verlopen. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Berkelseweg 4
9Traducido por IAMuy satisfecho con nuestro agente inmobiliario. Asesoramiento profesional y rápido de contactar para preguntas. Bien que también fueran con el notario. ¡Top!!
-
Ursa Minor 19
9Traducido por IAEstoy muy satisfecho con la inmobiliaria Bertens, ¡definitivamente lo recomendaría! Es puntual, confiable, amable y cumple con sus citas. El agente inmobiliario es paciente y sabe transmitir bien toda la información y explicarla claramente, también es muy servicial, atento y comprensivo.