Hermsen Garantiemakelaars Huissen
"Makler für bestehende und Neubauten in Arnheim-Nimwegen"
Hermsen Garantiemakelaars in Huissen staat bekend als betrouwbare partner op het gebied van onroerend goed. Met jarenlange ervaring in de regio en een team van deskundige makelaars, bieden wij persoonlijke en professionele begeleiding bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Onze kennis van de lokale markt en gedegen opleiding zorgen voor een gerichte benadering, zodat u de juiste keuze kunt maken. Bij ons vindt u ook ondersteu...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Huismanstraat 18
6851GT Huissen
€ 849.500 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 389 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Winterdijk 3
6851MS Huissen
€ 749.500 k.k.
€ 3.535/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 212 m²
- Fläche des Grundstücks
- 272 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kroonse Wal 87
6844GX Arnhem
€ 245.000 k.k.
€ 5.104/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 48 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Pomona 72
6681PH Bemmel
€ 599.000 k.k.
€ 4.754/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 248 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rijnstraat 21
6851AE Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.732/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 88 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Bakboord 3
6852CH Huissen
€ 399.500 k.k.
€ 3.414/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (51)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
51 Bewertungen insgesamt
Funda
35 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Bevelandselaan 7
10Mijn ervaring met deze verkoopmakelaar was echt heel positief. Vanaf het eerste moment liep het contact soepel en prettig. Wat ik vooral fijn vond, is dat ik altijd direct iemand aan de lijn kreeg wanneer ik belde. Je merkt dat ze echt de tijd voor je nemen en dat je vriendelijk en professioneel wordt geholpen. Daarnaast was ik erg onder de indruk van de brochure die ze hebben gemaakt. Deze zag er niet alleen mooi en verzorgd uit, maar straalde ook echt professionaliteit uit. E…
-
Wagenweg 14
10Rustige en realistische makelaar met veel kennis van zaken en de lokale markt. De fijne samenwerking heeft geleid tot een tevreden verkoop van mijn huis.
-
Wilhelminastraat 32
10Een fijne makelaar die de huizenmarkt goed kent en precies weet hoe alles werkt. Altijd vriendelijk in contact, geeft duidelijke en goede feedback en is erg behulpzaam tijdens het hele proces. Daarnaast eerlijk en betrouwbaar, wat zorgt voor een prettig gevoel en vertrouwen bij belangrijke keuzes.
-
Wilgenhof 13
10Übersetzt durch KIWir wurden bei dem Kauf des Hauses sehr gut begleitet. Was uns besonders gut gefiel, war die Ehrlichkeit des Maklers, immer ging ein Mitarbeiter von Hermsen mit zu einer Besichtigung. Hier waren sie stets ehrlich über das Haus, denken Sie beispielsweise an leichte Mängel oder Dinge, die gerade praktisch am Haus sind, an denen man selbst nicht denkt.