REBO Vastgoed Groep | Wonen
"Wollen wir gemeinsam all deine Wohnwünsche erfüllen?"
Bij REBO Vastgoed Groep in Arnhem helpen we je graag op weg naar jouw ideale woonoplossing. Of je nu zoekt naar een nieuw huis, wil verhuizen of hulp nodig hebt bij de aankoop of verkoop van je woning, wij staan voor je klaar. Met een sterke aanwezigheid in de regio en meerdere kantoren, hebben wij het juiste netwerk om jouw woonwensen te realiseren. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxati...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Haafakker 67
6578BZ Leuth
€ 425.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 280 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oude Velperweg 58
6824HG Arnhem
€ 760.000 k.k.
€ 4.691/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 284 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Unterbreitung
Wichard van Pontlaan 100 A
6824GM Arnhem
€ 280.000 k.k.
€ 3.182/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Wichard van Pontlaan 74
6824GM Arnhem
€ 225.000 k.k.
€ 4.412/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Wichard van Pontlaan 16
6824GM Arnhem
€ 240.000 k.k.
€ 4.211/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Simon Carmiggeltstraat 73
6515ZB Nijmegen
€ 965.000 k.k.
€ 5.026/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 192 m²
- Fläche des Grundstücks
- 341 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (18)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
18 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
-
Simon Carmiggeltstraat 73
8Fijn contact, ze waren flexibel, hebben ons goed geholpen in de afwegingen en afhandeling van de documenten.
-
Conerij 22
10Zeer tevreden met het traject te danken aan Rebo en Jeannet! Heldere afspraken met daarbij een digitale platform waar je alles kunt bijhouden.
-
Hoedenmakersveste 19
9We waren positief verrast door de opstelling en houding. Omdat het voor ons meer dan 20 jaar geleden was hebben wij ons opengesteld voor de adviezen expertise van de makelaar. Dit heeft een positieve invloed op het hele proces gehad.
-
Avondster 32
8Übersetzt durch KIDa, weil REBO uns auch bei unserer Suche geholfen hat, besteht seit 4 Jahren Kontakt miteinander. Sehr nette Personen, die immer bei den Besichtigungen anwesend waren und ehrliche Ratschläge gaben. Sie trauen sich manchmal die Fragen zu stellen, die man selbst nicht traut. Auch bei der Verkauf haben wir gute Ratschläge erhalten und gemeinsam nach der besten Strategie gesucht. Wir wurden immer gut bei allen Papier- und Formalitäten unterstützt. REBO hat uns sowohl telefonisch als auch per E-Mail …
-
Lange Maat 115
7Übersetzt durch KIFreundlicher Kontakt, gute Erklärung bezüglich Verkauf und Verfahren. Kein überflüssiger oder unnötiger Kontakt. Schnelle Reaktion auf Fragen und klare Antworten, Zufrieden mit rebo Makler!
-
Schaarweide 10