Bieze Makelaars & Taxateurs
"Außergewöhnlich wohnen..!"
Bieze makelaars & taxateurs is sinds 1987 een vertrouwd bedrijf in de Stedendriehoek. Veel bewoners van Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omgeving hebben hun woningdromen laten verwezen met behulp van het kantoor. Sinds 2023 draait het bedrijf onder leiding van Paul en Jean-Paul, die eerder werkzaam waren in het familiebedrijf. Ze willen de naam Bieze in ere houden en blijven zich richten op persoonlijke aandacht. Wonen is een unieke e...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Duivengang 11
7411LB Deventer
€ 324.000 k.k.
€ 5.684/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Duivengang 13
7411LB Deventer
€ 275.000 k.k.
€ 5.729/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 48 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Broekstraat 61
7382AD Klarenbeek
€ 530.000 k.k.
€ 4.609/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 345 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Veenhuisweg 30
7391TR Twello
€ 995.000 k.k.
€ 5.467/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 182 m²
- Fläche des Grundstücks
- 630 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Stobbenakker 53
7391LZ Twello
€ 425.000 k.k.
€ 6.855/m²
A++++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Zwolseweg 162
7412AS Deventer
€ 799.000 k.k.
€ 5.362/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 387 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (91)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
91 Bewertungen insgesamt
Funda
53 Bewertungen auf Funda
38 Bewertungen bei Google
-
de Bommerij 19
9De ondersteuning was zeer prettig en correct van alle medewerkers makelaar. De prijsopstelling van de woning had iets beter gekund evenals de fotopresentatie.
-
Danielle _1997
10 -
Smidsweg 14
9Goed, betrokken en meedenkend bij het afhandelen van ons huis verkoop a.d. Mercurius 46 blij dat we voor Bieze Makelaar hebben gekozen. Was superfijn!
-
Zutphenseweg 126 a
9Als Zeer prettig ervaren zowel makelaar als medewerkers op kantoordenken mee, denken niet in problemen maar in kansen en oplossingen
-
Gruttersdreef 207
8Goed bereikbaar, vriendelijk en meedenkend. We zijn erg blij met de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis!
-
Verdistraat 28
9Bijzonder prettig contact met de makelaar. Goed bereikbaar. Goede service, ook van de back office. Thuis in Twello.
-
Goldenbeltstraatje 3
10Priema afwikkeling en zeer snelle service deze makelaar is goed aan te raden en leveren goed werk en nauwkeurig
-
Wijkseweg 18
9Was prima en goed geholpen ook op het kantoor door het personeel mooie film gemaakt binnenshuis en buiten met een drone waren wel tevreden
-
Offenbachstraat 8
9Het contact met Bieze is vanaf de eerste afspraak erg prettig verlopen. De makelaar was goed bereikbaar, is meerdere keren langs geweest om zaken door te nemen en ook de office manager heeft ons goed geholpen en begeleid. De deskundigheid is erg goed. De prijs/kwaliteit verhouding ook. De makelaar heeft achteraf gezien een te hoge inschatting van de verkoopprijs gegeven. Hij had verwacht dat de biedingen een stuk hoger zouden uitvallen. Concurrentie van andere woningen in de nab…