TQ Makelaars Breda-Ulvenhout
TQ Makelaars Breda-Ulvenhout is een betrouwbare partner voor woningtransacties in en rond Ulvenhout. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u elke stap van de koop- of verkoopproces met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is doordacht en gericht op resultaat, met een team dat gecertificeerd is in VastgoedCert, NRVT en NWWI. Wi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Talmastraat 65
4812KA Breda
€ 795.000 k.k.
€ 6.853/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 515 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Beverweg 59
4817LK Breda
€ 355.000 k.k.
€ 4.034/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Appelaar 46
4907KG Oosterhout
€ 395.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vincent van Goghstraat 20
4814ER Breda
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bredaseweg 36 A
4901KM Oosterhout
€ 345.000 k.k.
€ 5.391/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Bredaseweg 36
4901KM Oosterhout
€ 295.000 k.k.
€ 4.470/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 66 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (44)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
44 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Ginnekenweg 337 D10
10Ik ben ontzettend goed geholpen. TQ makelaars is proactief, denken goed mee, zijn heel gemakkelijk bereikbaar (ook in de avonden en weekenden), maar geven daarnaast ook eerlijk advies en laten je aan het denken zetten. Ik ben écht hele erg tevreden en zou hen iedereen aanraden! Bedankt Carolien!
-
Dongevallei 24
8De communicatie was goed, makelaar zelf als ook het kantoor waren goed bereikbaar voor alle vragen. Goed en helder advies waar gevraagd.
-
Burgemeester Serrarislaan 51
9TQ Makelaars Breda - Ulvenhout heeft ons uitstekend begeleid in onze zoektraject naar de ideale woning en ook bij de verkoop van onze woning. De begeleiding door Carolien bestond o.a. uit het adviseren in de juiste verkoopstrategie, maar ook het verzorgen van frisse, mooie foto's voor Funda. Daarnaast heeft Carolien onze woning tijdens de bezichtigingen deskundig en positief gepresenteerd. Wij zijn tevreden klanten!
-
Heilige Elisabethstraat 15
9Übersetzt durch KIDer Kontakt und das Gespräch waren prima, und unser Haus konnten wir zu einem guten Preis verkaufen. Alles wurde schnell geregelt.
-
Klaverblauwtje 4
8Übersetzt durch KIAlles verlief sich flüssig und wie erwartet. Offen und transparent mit gutem Rat. Auch nützlich war das move it Portal.
-
Gilzeweg 3
10Übersetzt durch KITop Makelaar. Freundlich, Fachkundig. Sehr zufrieden. Kann Thijssen Kalkman jedem mit Herz und Seele empfehlen.