TQ Makelaars Breda-Ulvenhout
TQ Makelaars Breda-Ulvenhout is een betrouwbare partner voor woningtransacties in en rond Ulvenhout. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u elke stap van de koop- of verkoopproces met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is doordacht en gericht op resultaat, met een team dat gecertificeerd is in VastgoedCert, NRVT en NWWI. Wi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Beverweg 59
4817LK Breda
€ 355.000 k.k.
€ 4.034/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Appelaar 46
4907KG Oosterhout
€ 395.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vincent van Goghstraat 20
4814ER Breda
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bredaseweg 36 A
4901KM Oosterhout
€ 345.000 k.k.
€ 5.391/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bredaseweg 36
4901KM Oosterhout
€ 295.000 k.k.
€ 4.470/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
van Brechtstraat 12
4835GL Breda
€ 525.000 k.k.
€ 5.526/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Ginnekenweg 337 D10
10Ik ben ontzettend goed geholpen. TQ makelaars is proactief, denken goed mee, zijn heel gemakkelijk bereikbaar (ook in de avonden en weekenden), maar geven daarnaast ook eerlijk advies en laten je aan het denken zetten. Ik ben écht hele erg tevreden en zou hen iedereen aanraden! Bedankt Carolien!
-
Dongevallei 24
8De communicatie was goed, makelaar zelf als ook het kantoor waren goed bereikbaar voor alle vragen. Goed en helder advies waar gevraagd.
-
Burgemeester Serrarislaan 51
9TQ Makelaars Breda - Ulvenhout heeft ons uitstekend begeleid in onze zoektraject naar de ideale woning en ook bij de verkoop van onze woning. De begeleiding door Carolien bestond o.a. uit het adviseren in de juiste verkoopstrategie, maar ook het verzorgen van frisse, mooie foto's voor Funda. Daarnaast heeft Carolien onze woning tijdens de bezichtigingen deskundig en positief gepresenteerd. Wij zijn tevreden klanten!
-
Heilige Elisabethstraat 15
9Traduit par l'IALe contact et l'entretien étaient excellents, et nous avons pu vendre notre maison au bon prix. Tout a été rapidement réglé.
-
Klaverblauwtje 4
8Traduit par l'IATout s'est déroulé de manière fluide et conforme aux attentes. Ouvert et transparent, avec un bon conseil. Le portail move it était également pratique.
-
Gilzeweg 3
10Traduit par l'IATop courtier. Aimable, compétent. Très satisfait. Je recommande Thijssen Kalkman avec grand plaisir à chacun.