Vink Makelaardij
"Der NVM Immobilienmakler von Bergen op Zoom!"
Vink Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de woningmarkt van Bergen op Zoom. Sinds 2012 combineren we praktijkervaring met innovatieve aanpak om jouw doelen te bereiken. Ons team van specialisten zorgt voor een energieke samenwerking, waarbij elke klant centraal staat. We geloven in een unieke aanpak, afgestemd op jouw situatie en wensen. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning, w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Wintertaling 7
4617KD Bergen op Zoom
€ 365.000 k.k.
€ 3.724/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Buurtweg 10
4661LC Halsteren
€ 435.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 193 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Boulevard 28
4617LX Bergen op Zoom
€ 425.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hinkelenoord 31
4617NC Bergen op Zoom
€ 379.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schorrenkruid 71
4617JH Bergen op Zoom
€ 1.400.000 k.k.
€ 4.682/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 299 m²
- Fläche des Grundstücks
- 585 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Van de Spiegelstraat 42
4615GJ Bergen op Zoom
€ 439.000 k.k.
€ 3.851/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (77)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
77 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
41 Bewertungen bei Google
-
Fuut 31
9Na een duidelijke en heldere uitleg over het proces, wordt alles goed en helder gecommuniceerd. Alle afspraken zijn nagekomen en de afwikkeling van de verkoop is soepel gegaan.
-
Halsterseweg 299
9Zeer tevreden over de werkzaamheden van Vink Makelaardij! meewerkend en staan open voor eigen ideeën. Al en met is onze verkoop enorm soepel en snel verlopen! echte aanrader!
-
Ansjovislaan 202
10Fantastische makelaar. Weet wat er speelt en geeft eerlijk advies. Goed bereikbaar en denkt fijn mee in het hele proces.
-
Nienke Verwijs
10Makelaar Vink heeft ons echt volledig "ontzorgt" bij de verkoop van het appartement na het overlijden van onze moeder. Bedankt Erik en Helma!
-
Buizerd 22
10My experience with Vink has been great. Very professional, helpful and always giving advice to his clients beyond standard.
-
Hoogaars 26
9Übersetzt durch KIAlles gut verlaufen mit einer schnellen Verkauf unseres Hauses. Einziger Aufmerksamkeitspunkt, den ich erwähnen möchte, ist die Kommunikation.
-
Laan van Hildernisse-Zuid 105
10Übersetzt durch KIFeine, mitdenkende Makler. Gute Kommunikation und kurze Linien. Wir sind sehr zufrieden damit.
-
Akkerhoef 18
10Übersetzt durch KISchon ab dem ersten Moment haben wir das Kontakt als sehr angenehm und persönlich empfunden. Es wurde schnell und professionell abgewickelt und wir hatten das ständige Gefühl, dass der Makler sich wirklich für uns einsetzte. Der gesamte Prozess verlief reibungslos und wir fühlten uns vollständig abgesichert.