Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V.
"Stark in Rotterdam"
Van Eijk Makelaars zorgt ervoor dat het proces van kopen of verkopen van een woning soepel verloopt. Met een duidelijke en persoonlijke aanpak staan wij voor in al jouw woonwensen. Onze kernwaarden zijn dynamiek, moderniteit, vriendelijkheid en openheid, waardoor we ons onderscheiden in de markt. Wij leggen veel nadruk op transparantie en communicatie, zodat je altijd weet waar je staat. Ons team is enthousiast en vakkundig, met de juis...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Noordsingel 157 C
3035EP Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Theseusstraat 143
3054RZ Rotterdam
€ 595.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Lijsterbeslaan 23
3053NH Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Borchsatelaan 57
3055ZE Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 6.150/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Meidoornsingel 164
3052BT Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 6.259/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 257 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schepenstraat 56 A
3039NK Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 4.907/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
37 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Hartenruststraat 16
10Zeer deskundige makelaar. Prettig contact en hele goede begeleiding. Op al onze vragen kwam snel antwoord.
-
Nachtegaallaan 10
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Van Eijk Makelaars en in het bijzonder Evert-Jan tijdens het aankoopproces. Een zeer deskundige makelaar die echt de tijd neemt, actief meedenkt en beschikt over een sterk netwerk. Dit heeft ons veel vertrouwen gegeven en bijgedragen aan een soepel en succesvol traject. Zeker een aanrader!
-
Hermonlaan 32
10Ging allemaal goed, snelheid zat er goed in. Afhandeling nadat het verkocht was ging ook goed. Een tevreden verkoper
-
Gedempte Zalmhaven 945
10Deskundige fijne mensen met een persoonlijke aanpak en manier van werken. Werken oplossingsgericht.
-
Berglustlaan 56 A
10Eigenlijk ging alles goed. Snel en kundig handelen. Marktkennis was van groot belang. Ook plezierig samenwerken
-
Sophie Bargmann
10Übersetzt durch KIDirk ist empathisch, zuverlässig und kreativ und hat unser Haus erfolgreich und schnell verkauft, nachdem wir mit Dirk auch ein Haus erfolgreich und schnell gekauft haben. Top Makler.
-
Maaskade 96 B03
9Übersetzt durch KIIch habe Van Eick Makler eingeschaltet, um eine Wohnung zu kaufen, die ich bereits selbst gefunden hatte. Dirk hat mir bei dem Kauf mit Beratung, Verhandlungen und der Besichtigung geholfen. Ehrlich und direktes Beratung. Schöne und schnelle Kommunikation. Ich denke nicht, dass ich das Objekt gekauft hätte, ohne diese Kaufbegleitung.