Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V.
"Fort à Rotterdam"
Van Eijk Makelaars zorgt ervoor dat het proces van kopen of verkopen van een woning soepel verloopt. Met een duidelijke en persoonlijke aanpak staan wij voor in al jouw woonwensen. Onze kernwaarden zijn dynamiek, moderniteit, vriendelijkheid en openheid, waardoor we ons onderscheiden in de markt. Wij leggen veel nadruk op transparantie en communicatie, zodat je altijd weet waar je staat. Ons team is enthousiast en vakkundig, met de juis...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Noordsingel 157 C
3035EP Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Theseusstraat 143
3054RZ Rotterdam
€ 595.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Lijsterbeslaan 23
3053NH Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Borchsatelaan 57
3055ZE Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 6.150/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Meidoornsingel 164
3052BT Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 6.259/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 257 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schepenstraat 56 A
3039NK Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 4.907/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Hartenruststraat 16
10Zeer deskundige makelaar. Prettig contact en hele goede begeleiding. Op al onze vragen kwam snel antwoord.
-
Nachtegaallaan 10
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Van Eijk Makelaars en in het bijzonder Evert-Jan tijdens het aankoopproces. Een zeer deskundige makelaar die echt de tijd neemt, actief meedenkt en beschikt over een sterk netwerk. Dit heeft ons veel vertrouwen gegeven en bijgedragen aan een soepel en succesvol traject. Zeker een aanrader!
-
Hermonlaan 32
10Ging allemaal goed, snelheid zat er goed in. Afhandeling nadat het verkocht was ging ook goed. Een tevreden verkoper
-
Gedempte Zalmhaven 945
10Deskundige fijne mensen met een persoonlijke aanpak en manier van werken. Werken oplossingsgericht.
-
Berglustlaan 56 A
10Eigenlijk ging alles goed. Snel en kundig handelen. Marktkennis was van groot belang. Ook plezierig samenwerken
-
Sophie Bargmann
10Traduit par l'IADirk est compréhensif, fiable et créatif et a vendu notre maison avec succès et rapidement après avoir également acheté une maison avec succès et rapidement avec Dirk. Top agent immobilier.
-
Maaskade 96 B03
9Traduit par l'IAJ'ai fait appel à Van Eick Makelaars pour l'achat d'un bien immobilier que j'avais déjà trouvé moi-même. Dirk m'a aidé à l'achat grâce à son conseil, les négociations et la visite. Conseils honnêtes et directs. Communication agréable et rapide. Je ne pense pas avoir acheté ce bien sans cette assistance à l'achat.