Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V.
"Fuerte en Róterdam"
Van Eijk Makelaars zorgt ervoor dat het proces van kopen of verkopen van een woning soepel verloopt. Met een duidelijke en persoonlijke aanpak staan wij voor in al jouw woonwensen. Onze kernwaarden zijn dynamiek, moderniteit, vriendelijkheid en openheid, waardoor we ons onderscheiden in de markt. Wij leggen veel nadruk op transparantie en communicatie, zodat je altijd weet waar je staat. Ons team is enthousiast en vakkundig, met de juis...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Noordsingel 157 C
3035EP Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Theseusstraat 143
3054RZ Rotterdam
€ 595.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Lijsterbeslaan 23
3053NH Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Borchsatelaan 57
3055ZE Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 6.150/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Meidoornsingel 164
3052BT Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 6.259/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 257 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schepenstraat 56 A
3039NK Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 4.907/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Hartenruststraat 16
10Zeer deskundige makelaar. Prettig contact en hele goede begeleiding. Op al onze vragen kwam snel antwoord.
-
Nachtegaallaan 10
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Van Eijk Makelaars en in het bijzonder Evert-Jan tijdens het aankoopproces. Een zeer deskundige makelaar die echt de tijd neemt, actief meedenkt en beschikt over een sterk netwerk. Dit heeft ons veel vertrouwen gegeven en bijgedragen aan een soepel en succesvol traject. Zeker een aanrader!
-
Hermonlaan 32
10Ging allemaal goed, snelheid zat er goed in. Afhandeling nadat het verkocht was ging ook goed. Een tevreden verkoper
-
Gedempte Zalmhaven 945
10Deskundige fijne mensen met een persoonlijke aanpak en manier van werken. Werken oplossingsgericht.
-
Berglustlaan 56 A
10Eigenlijk ging alles goed. Snel en kundig handelen. Marktkennis was van groot belang. Ook plezierig samenwerken
-
Sophie Bargmann
10Traducido por IADirk es comprensivo, confiable y creativo y ha vendido con éxito y rápidamente nuestro hogar después de que también hayamos comprado un hogar con éxito y rápidamente con Dirk. Top agente inmobiliario.
-
Maaskade 96 B03
9Traducido por IAHe contratado a Van Eick Makelaars para la compra de una vivienda, que ya había encontrado yo mismo. Dirk me ayudó con la compra mediante consejos, negociación y la visita. Consejo honesto y directo. Comunicación amable y rápida. No creo que hubiera comprado el inmueble sin esta asesoría en la compra.