Korporaal & Bertels ist ein Maklerbüro mit mehr als 35 Jahren Erfahrung in der Immobilienvermittlung. Das Büro ist im Bereich Haaglanden und Umgebung tätig, wo das Team mit Enthusiasmus und Expertise bei der Kauf- oder Verkauf einer Immobilie hilft. Die fünf Mitarbeiter stehen Ihnen mit persönlicher Betreuung von der ersten Schritt bis zum Abschluss eines Geschäfts zur Verfügung. Bei Korporaal & Bertels erhalten Sie auch Unterstützung b...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Loosduinse Uitleg 61
2553AX Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hendrik van Noortstraat 29
2552RZ Den Haag
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
J. Bosmanstraat 19
2552JV Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 3.516/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Aronskelkweg 258
2555GV Den Haag
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dedemsvaartweg 797
2545DN Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Burgemeester Waldeckstraat 16
2552TV Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 4.297/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (102)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
102 Bewertungen insgesamt
Funda
86 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
A. Kortekaasplantsoen 33
9Erg fijn contact gehad met zowel Patrick als Stefan. Zij staan gelijk voor je klaar, schakelen enorm snel (was in onze situatie gewenst) en geven een heel reëel beeld/verwachtingspatroon.
-
Landréstraat 691
9Makelaar is zeer proactief maar beslist niet dwingend, helpt je waar nodig is. Allemaal heel relaxt . Vriendelijk in contact. Wij hadden Patrick als makelaar en echt een aanrader. Onlangs ons eigen huis en huis van mijn moeder via hem verkocht.
-
Jaarsveldstraat 30
9Erg fijn dat oo vragen altijd snel gereageerd werd en er werd altijd tijd genomen dingen uit te leggen. Ik heb de adviezen en begeleiding als zeer prettig ervaren en kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Van Doornicksingel 68
10We hadden van begin tot eind uitstekend contact met hen. Ze hielden ons bij elke stap op de hoogte en stonden altijd klaar om onze vragen te beantwoorden. We hebben genoten van de uitstekende service en zouden hen zeker aanbevelen voor de verkoop van een huis.
-
Van der Gaagstraat 20
10Milco was onze verkoper. Fijne vent en goede communicatie! Je weet waar je aan toe bent en hij legt je alles goed uit. Wij zullen hem een ieder aanraden!
-
De Backerstraat 15
10Een prettige makelaar , deskundig, vriendelijk en zeer behulpzaam ,met raad en daad heeft hij ons bijgestaan En die een eerlijk beeld gaf van hoe de verkoop markt in elkaar zat Ik kan hem van harte aanbevelen