Korporaal & Bertels is een makelaarskantoor met meer dan 35 jaar ervaring in de woningbemiddeling. Het kantoor is actief in het gebied van Haaglanden en omstreken, waar het team met enthousiasme en deskundigheid hulp biedt bij de aankoop of verkoop van woningen. De vijf medewerkers staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding, van de eerste stap tot en met het afronden van een transactie. Bij Korporaal & Bertels krijgt u ook onderste...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Loosduinse Uitleg 61
2553AX Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hendrik van Noortstraat 29
2552RZ Den Haag
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
J. Bosmanstraat 19
2552JV Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 3.516/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Aronskelkweg 258
2555GV Den Haag
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dedemsvaartweg 797
2545DN Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burgemeester Waldeckstraat 16
2552TV Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 4.297/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (102)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
102 reseñas total
Funda
86 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
A. Kortekaasplantsoen 33
9Erg fijn contact gehad met zowel Patrick als Stefan. Zij staan gelijk voor je klaar, schakelen enorm snel (was in onze situatie gewenst) en geven een heel reëel beeld/verwachtingspatroon.
-
Landréstraat 691
9Makelaar is zeer proactief maar beslist niet dwingend, helpt je waar nodig is. Allemaal heel relaxt . Vriendelijk in contact. Wij hadden Patrick als makelaar en echt een aanrader. Onlangs ons eigen huis en huis van mijn moeder via hem verkocht.
-
Jaarsveldstraat 30
9Erg fijn dat oo vragen altijd snel gereageerd werd en er werd altijd tijd genomen dingen uit te leggen. Ik heb de adviezen en begeleiding als zeer prettig ervaren en kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Van Doornicksingel 68
10We hadden van begin tot eind uitstekend contact met hen. Ze hielden ons bij elke stap op de hoogte en stonden altijd klaar om onze vragen te beantwoorden. We hebben genoten van de uitstekende service en zouden hen zeker aanbevelen voor de verkoop van een huis.
-
Van der Gaagstraat 20
10Milco was onze verkoper. Fijne vent en goede communicatie! Je weet waar je aan toe bent en hij legt je alles goed uit. Wij zullen hem een ieder aanraden!
-
De Backerstraat 15
10Een prettige makelaar , deskundig, vriendelijk en zeer behulpzaam ,met raad en daad heeft hij ons bijgestaan En die een eerlijk beeld gaf van hoe de verkoop markt in elkaar zat Ik kan hem van harte aanbevelen