Korporaal & Bertels is een makelaarskantoor met meer dan 35 jaar ervaring in de woningbemiddeling. Het kantoor is actief in het gebied van Haaglanden en omstreken, waar het team met enthousiasme en deskundigheid hulp biedt bij de aankoop of verkoop van woningen. De vijf medewerkers staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding, van de eerste stap tot en met het afronden van een transactie. Bij Korporaal & Bertels krijgt u ook onderste...
Current housing stock
-
- Available
Loosduinse Uitleg 61
2553AX Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hendrik van Noortstraat 29
2552RZ Den Haag
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
J. Bosmanstraat 19
2552JV Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 3.516/m²
BSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Aronskelkweg 258
2555GV Den Haag
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
ESave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dedemsvaartweg 797
2545DN Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
BSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Burgemeester Waldeckstraat 16
2552TV Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 4.297/m²
DSave as favorite- Living area
- 64 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (102)
Review platforms
BronscoresTotal score
102 total reviews
Funda
86 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
A. Kortekaasplantsoen 33
9Erg fijn contact gehad met zowel Patrick als Stefan. Zij staan gelijk voor je klaar, schakelen enorm snel (was in onze situatie gewenst) en geven een heel reëel beeld/verwachtingspatroon.
-
Landréstraat 691
9Makelaar is zeer proactief maar beslist niet dwingend, helpt je waar nodig is. Allemaal heel relaxt . Vriendelijk in contact. Wij hadden Patrick als makelaar en echt een aanrader. Onlangs ons eigen huis en huis van mijn moeder via hem verkocht.
-
Jaarsveldstraat 30
9Erg fijn dat oo vragen altijd snel gereageerd werd en er werd altijd tijd genomen dingen uit te leggen. Ik heb de adviezen en begeleiding als zeer prettig ervaren en kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Van Doornicksingel 68
10Translated by AIWe had excellent contact with them from start to finish. They kept us informed at every step and were always ready to answer our questions. We enjoyed the excellent service and would definitely recommend them for selling a house.
-
Van der Gaagstraat 20
10Milco was onze verkoper. Fijne vent en goede communicatie! Je weet waar je aan toe bent en hij legt je alles goed uit. Wij zullen hem een ieder aanraden!
-
De Backerstraat 15
10Een prettige makelaar , deskundig, vriendelijk en zeer behulpzaam ,met raad en daad heeft hij ons bijgestaan En die een eerlijk beeld gaf van hoe de verkoop markt in elkaar zat Ik kan hem van harte aanbevelen