De Bruin Makelaardij Noordwijk
"Willkommen zu Hause!"
Bij De Bruin Makelaardij staat de klant centraal. Wij zijn een makelaarskantoor met passie voor mensen en huizen, en we doen ons werk graag net even anders dan de rest. Onze kennis van de Duin- en Bollenstreek is diep, en we streven ernaar om iedere dag weer te verrassen met resultaten die boven verwachting liggen. Of het nu gaat om de verkoop van een huis, een taxatie of het vinden van uw nieuwe woonplaats – we zijn er voor u met duide...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Atjehweg 7
2202AM Noordwijk
€ 2.345.000 k.k.
€ 7.689/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 305 m²
- Fläche des Grundstücks
- 845 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Akkerwinde 34
2201MC Noordwijk
€ 775.000 k.k.
€ 6.301/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kerkstraat 103 A
2211RE Noordwijkerhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.596/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dompad 18
2201LN Noordwijk
€ 998.000 k.k.
€ 5.337/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 187 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
St. Victorlaan 7
2211RN Noordwijkerhout
€ 965.000 k.k.
€ 5.160/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 187 m²
- Fläche des Grundstücks
- 449 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Beeklaan 236
2201BM Noordwijk
€ 485.000 k.k.
€ 6.382/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (39)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
39 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Pickéstraat 23
9Maakt gewoon waar wat hij zegt. Geen mooie praatjes maar straight to the point. Prettig in contact en goed bereikbaar
-
De Horst 11
10Super tevreden met Paul de Bruin. Goede communicatie en begeleiding bij de verkoop van ons huis. Fijn dat hij met je meedenkt…!!
-
Rietkant 12
9Heel goed. Sfeer was open en informatie was duidelijk. Makelaar stond open voor jouw mening. Bereiding door kantoor van deakelaar was prima.
-
's-Gravendamseweg 20
10Perfecte makelaar met snel en goed resultaat. Hij is een goed voorbeeld hoe een makelaar hoort te zijn.
-
Hoogwakersbosstraat 63
8“Contact met de makelaar verliep vlot; zijn secretaresse op kantoor is ook altijd bereikbaar, zelfs in het weekend wat voor mij toen zeer prettig was 👌”.
-
Scholekster 15
8Übersetzt durch KIPrima, kurze Linien und schnelles Handeln. Einmal fragen und besprechen und dann im Auftrag des Verkäufers handeln.
-
Strandloper 4
8Übersetzt durch KIDer Kontakt mit dem Makler war super! Sehr hilfsbereit, freundlich. Hat mich sehr beruhigt. Kein Stress.
-
Scheveningsestraat 39
8Übersetzt durch KIBarrierefreier Kontakt. Klare Kommunikation. Sowohl der Kauf als auch der Verkauf eines Hauses wurden gut geregelt. Beim Kauf und beim Verkauf wurde ein angenehmer Kontakt erlebt. Auch die Abwicklung der Dokumente war klar.