De Bruin Makelaardij Noordwijk
"Welcome home!"
Bij De Bruin Makelaardij staat de klant centraal. Wij zijn een makelaarskantoor met passie voor mensen en huizen, en we doen ons werk graag net even anders dan de rest. Onze kennis van de Duin- en Bollenstreek is diep, en we streven ernaar om iedere dag weer te verrassen met resultaten die boven verwachting liggen. Of het nu gaat om de verkoop van een huis, een taxatie of het vinden van uw nieuwe woonplaats – we zijn er voor u met duide...
Current housing stock
-
- Available
Kerkstraat 103 A
2211RE Noordwijkerhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.596/m²
CSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 166 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Dompad 18
2201LN Noordwijk
€ 998.000 k.k.
€ 5.337/m²
ASave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
St. Victorlaan 7
2211RN Noordwijkerhout
€ 965.000 k.k.
€ 5.160/m²
CSave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 449 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Beeklaan 236
2201BM Noordwijk
€ 485.000 k.k.
€ 6.382/m²
FSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Boekerslootlaan 6
2201BT Noordwijk
€ 985.000 k.k.
€ 5.565/m²
ASave as favorite- Living area
- 177 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hoofdstraat 1 G
2202ES Noordwijk
€ 489.000 k.k.
€ 6.520/m²
BSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (39)
Review platforms
BronscoresTotal score
39 total reviews
Funda
25 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Pickéstraat 23
9Maakt gewoon waar wat hij zegt. Geen mooie praatjes maar straight to the point. Prettig in contact en goed bereikbaar
-
De Horst 11
10Super tevreden met Paul de Bruin. Goede communicatie en begeleiding bij de verkoop van ons huis. Fijn dat hij met je meedenkt…!!
-
Rietkant 12
9Heel goed. Sfeer was open en informatie was duidelijk. Makelaar stond open voor jouw mening. Bereiding door kantoor van deakelaar was prima.
-
's-Gravendamseweg 20
10Perfecte makelaar met snel en goed resultaat. Hij is een goed voorbeeld hoe een makelaar hoort te zijn.
-
Hoogwakersbosstraat 63
8“Contact met de makelaar verliep vlot; zijn secretaresse op kantoor is ook altijd bereikbaar, zelfs in het weekend wat voor mij toen zeer prettig was 👌”.
-
Scholekster 15
8Translated by AIFirst, short lines and quick action. Once asked and discussed, then act on behalf of the seller.
-
Strandloper 4
8Translated by AIThe contact with the real estate agent was super! Very helpful, friendly. Put me very at ease. No stress
-
Scheveningsestraat 39
8Translated by AILow-threshold contact. Clear communication. Both buying a house and selling a house are handled. Pleasant contact experienced in both cases. The handling of documents was also clear.
-
Kerkstraat 55 G
10Translated by AIQuick and easy, it felt right to me, so everything went smoothly without any fuss, straight to the point as I like it. I definitely recommend it.