Woon4you Makelaars & Taxateurs
"Realistische professionals met no nonsens aanpak"
Frank van der Zalm is een ervaren makelaar met veel kennis en passie voor de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in zowel koop- als verkooptransacties en helpt klanten van harte bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van hun huis. Met zijn geduldige en persoonlijke aanpak zorgt hij ervoor dat elke klant zich op zijn gemak voelt tijdens het hele proces. Hij heeft jarenlang ervaring in de regio en kent de ma...
Current housing stock
-
- Available
Punterhof 14
2162LC Lisse
€ 469.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 109 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Willem-Alexanderplein 60
2161SR Lisse
€ 445.000 k.k.
€ 6.181/m²
ASave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Baarslaan 63
2215XK Voorhout
€ 849.000 k.k.
€ 4.691/m²
BSave as favorite- Living area
- 181 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Prins Hendrikstraat 5
2181AN Hillegom
€ 185.000 k.k.
€ 2.102/m²
Save as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 81 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Rozenstraat 21
2406BJ Alphen aan den Rijn
€ 349.000 k.k.
€ 4.847/m²
CSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- 85 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Meerlaan 160
2181BW Hillegom
€ 625.000 k.k.
€ 4.845/m²
CSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 269 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (68)
Review platforms
BronscoresTotal score
68 total reviews
Funda
42 reviews on Funda
26 reviews on Google
-
Faleriolaan 191
10Woon4you makelaars is een betrokken team aan deskundigen die flexibel met je mee denken. Met deskundig inzicht, professionaliteit, maar ook een fijne persoonlijke toon heb ik veel waarde gehecht aan de verscheidene adviezen en hulp die ik ontvangen heb.
-
Hans Luiken
10Waar veel makelaars nu kiezen voor een scherpe prijsstelling met als gevolg minstens 20 bezichtigingen. Dat betekent dat je telkens je huis op orde moet hebben en dus ook iedere keer je huis uit moet. Veel belangstelling levert uiteindelijk de gewenste vraagprijs op maar het geeft veel onrust. Nick vheeft veel mensen in zijn portefeuille en pikte daar de juiste uit en die koper wist dat hij met een top prijs zou moeten komen want de markt optrommelen had altijd nog gekund. Met weinig rumoer en gedoe heb ik de hoofdprijs gekregen. Daar ben ik ontzettend blij mee.
-
Strausslaan 41
10Het hele team is betrokken, vakkundig en fijne communicatie. Afspraken worden nagekomen en ook de bereikbaarheid is heel goed. Voor zowel aan- als verkoop zeer aan te bevelen!
-
Hellen Van Der Poel
10Super fijn geholpen door Janneke met de aankoop van ons eerste huis!
-
Spaarndamseweg 278
10Translated by AIFriendly, clear communication and appointments are made after and are easily reachable. Very reliable party. Good service and smooth processing.