Woon4you Makelaars & Taxateurs
"Realistische professionals met no nonsens aanpak"
Frank van der Zalm is een ervaren makelaar met veel kennis en passie voor de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in zowel koop- als verkooptransacties en helpt klanten van harte bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van hun huis. Met zijn geduldige en persoonlijke aanpak zorgt hij ervoor dat elke klant zich op zijn gemak voelt tijdens het hele proces. Hij heeft jarenlang ervaring in de regio en kent de ma...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Punterhof 14
2162LC Lisse
€ 469.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 109 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Willem-Alexanderplein 60
2161SR Lisse
€ 445.000 k.k.
€ 6.181/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Baarslaan 63
2215XK Voorhout
€ 849.000 k.k.
€ 4.691/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Prins Hendrikstraat 5
2181AN Hillegom
€ 185.000 k.k.
€ 2.102/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 81 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Rozenstraat 21
2406BJ Alphen aan den Rijn
€ 349.000 k.k.
€ 4.847/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Meerlaan 160
2181BW Hillegom
€ 625.000 k.k.
€ 4.845/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 269 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (68)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
68 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Faleriolaan 191
10Woon4you makelaars is een betrokken team aan deskundigen die flexibel met je mee denken. Met deskundig inzicht, professionaliteit, maar ook een fijne persoonlijke toon heb ik veel waarde gehecht aan de verscheidene adviezen en hulp die ik ontvangen heb.
-
Hans Luiken
10Waar veel makelaars nu kiezen voor een scherpe prijsstelling met als gevolg minstens 20 bezichtigingen. Dat betekent dat je telkens je huis op orde moet hebben en dus ook iedere keer je huis uit moet. Veel belangstelling levert uiteindelijk de gewenste vraagprijs op maar het geeft veel onrust. Nick vheeft veel mensen in zijn portefeuille en pikte daar de juiste uit en die koper wist dat hij met een top prijs zou moeten komen want de markt optrommelen had altijd nog gekund. Met weinig rumoer en gedoe heb ik de hoofdprijs gekregen. Daar ben ik ontzettend blij mee.
-
Strausslaan 41
10Het hele team is betrokken, vakkundig en fijne communicatie. Afspraken worden nagekomen en ook de bereikbaarheid is heel goed. Voor zowel aan- als verkoop zeer aan te bevelen!
-
Hellen Van Der Poel
10Super fijn geholpen door Janneke met de aankoop van ons eerste huis!
-
Spaarndamseweg 278
10Traduit par l'IATrès aimable, clair, les rendez-vous sont bien planifiés et facilement accessibles. Partie très fiable. Bon service et traitement fluide.