De Bruin Makelaardij Noordwijk
"Bienvenue chez vous"
Bij De Bruin Makelaardij staat de klant centraal. Wij zijn een makelaarskantoor met passie voor mensen en huizen, en we doen ons werk graag net even anders dan de rest. Onze kennis van de Duin- en Bollenstreek is diep, en we streven ernaar om iedere dag weer te verrassen met resultaten die boven verwachting liggen. Of het nu gaat om de verkoop van een huis, een taxatie of het vinden van uw nieuwe woonplaats – we zijn er voor u met duide...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kerkstraat 103 A
2211RE Noordwijkerhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.596/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dompad 18
2201LN Noordwijk
€ 998.000 k.k.
€ 5.337/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
St. Victorlaan 7
2211RN Noordwijkerhout
€ 965.000 k.k.
€ 5.160/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 449 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Beeklaan 236
2201BM Noordwijk
€ 485.000 k.k.
€ 6.382/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boekerslootlaan 6
2201BT Noordwijk
€ 985.000 k.k.
€ 5.565/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoofdstraat 1 G
2202ES Noordwijk
€ 489.000 k.k.
€ 6.520/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (39)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
39 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Pickéstraat 23
9Maakt gewoon waar wat hij zegt. Geen mooie praatjes maar straight to the point. Prettig in contact en goed bereikbaar
-
De Horst 11
10Super tevreden met Paul de Bruin. Goede communicatie en begeleiding bij de verkoop van ons huis. Fijn dat hij met je meedenkt…!!
-
Rietkant 12
9Heel goed. Sfeer was open en informatie was duidelijk. Makelaar stond open voor jouw mening. Bereiding door kantoor van deakelaar was prima.
-
's-Gravendamseweg 20
10Perfecte makelaar met snel en goed resultaat. Hij is een goed voorbeeld hoe een makelaar hoort te zijn.
-
Hoogwakersbosstraat 63
8“Contact met de makelaar verliep vlot; zijn secretaresse op kantoor is ook altijd bereikbaar, zelfs in het weekend wat voor mij toen zeer prettig was 👌”.
-
Scholekster 15
8Traduit par l'IAD'abord, des lignes courtes et une action rapide. Une fois les questions et discussions, agir en commande du vendeur.
-
Strandloper 4
8Traduit par l'IALe contact avec le courtier était super ! Très aimable, sympathique. M’a beaucoup rassuré. Aucun stress.
-
Scheveningsestraat 39
8Traduit par l'IAContact sans barrières. Communication claire. L'achat comme la vente d'une maison sont bien organisés. Bon contact dans les deux cas. Le traitement des documents était également clair.
-
Kerkstraat 55 G
10Traduit par l'IARapide et facile, il me faisait me sentir bien, ce qui faisait que tout allait de soi, sans aucun problème, droit dans la voie comme je l’aime. Je le recommanderai certainement.