Woon4you Makelaars & Taxateurs
"Realistische professionals met no nonsens aanpak"
Frank van der Zalm is een ervaren makelaar met veel kennis en passie voor de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in zowel koop- als verkooptransacties en helpt klanten van harte bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van hun huis. Met zijn geduldige en persoonlijke aanpak zorgt hij ervoor dat elke klant zich op zijn gemak voelt tijdens het hele proces. Hij heeft jarenlang ervaring in de regio en kent de ma...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Polderpeil 304
2408SE Alphen aan den Rijn
€ 569.000 k.k.
€ 3.979/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 143 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Punterhof 14
2162LC Lisse
€ 469.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 109 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Willem-Alexanderplein 60
2161SR Lisse
€ 445.000 k.k.
€ 6.181/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Baarslaan 63
2215XK Voorhout
€ 849.000 k.k.
€ 4.691/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 258 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Prins Hendrikstraat 5
2181AN Hillegom
€ 185.000 k.k.
€ 2.102/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 81 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Rozenstraat 21
2406BJ Alphen aan den Rijn
€ 349.000 k.k.
€ 4.847/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 85 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (68)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
68 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Faleriolaan 191
10Woon4you makelaars is een betrokken team aan deskundigen die flexibel met je mee denken. Met deskundig inzicht, professionaliteit, maar ook een fijne persoonlijke toon heb ik veel waarde gehecht aan de verscheidene adviezen en hulp die ik ontvangen heb.
-
Hans Luiken
10Waar veel makelaars nu kiezen voor een scherpe prijsstelling met als gevolg minstens 20 bezichtigingen. Dat betekent dat je telkens je huis op orde moet hebben en dus ook iedere keer je huis uit moet. Veel belangstelling levert uiteindelijk de gewenste vraagprijs op maar het geeft veel onrust. Nick vheeft veel mensen in zijn portefeuille en pikte daar de juiste uit en die koper wist dat hij met een top prijs zou moeten komen want de markt optrommelen had altijd nog gekund. Met weinig rumoer en gedoe heb ik de hoofdprijs gekregen. Daar ben ik ontzettend blij mee.
-
Strausslaan 41
10Het hele team is betrokken, vakkundig en fijne communicatie. Afspraken worden nagekomen en ook de bereikbaarheid is heel goed. Voor zowel aan- als verkoop zeer aan te bevelen!
-
Hellen Van Der Poel
10Super fijn geholpen door Janneke met de aankoop van ons eerste huis!
-
Spaarndamseweg 278
10Übersetzt durch KIFreundlich, klar und die Terminvereinbarungen sind nachfolgend und gut erreichbar. Sehr zuverlässiger Partner. Gute Service und reibungslose Abwicklung.