KIN Makelaars Dongen
"Hausverkauf mit Elan!"
KIN Makelaars Dongen staat bekend om een actieve en resultaatgerichte aanpak bij de verkoop, aankoop en verhuur van woningen. In de regio worden jaarlijks duizenden transacties afgerond, met een sterke focus op klanttevredenheid en transparante communicatie. Door middel van een gedegen adviesbureau, waarin realistische en eerlijke informatie centraal staat, helpen we klanten bij elke stap van de woningtransactie. Onze specialisaties omv...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Leharstraat 26
5102BK Dongen
€ 489.000 k.k.
€ 3.543/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 307 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Julianastraat 40
5104ER Dongen
€ 359.000 k.k.
€ 4.432/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 165 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Achter de Bergen 28
5104BX Dongen
€ 359.000 k.k.
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Hoge Ham 44
5104JG Dongen
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Torenstraat 45
5104GE Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.676/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 289 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Thorbeckelaan 29
5103BT Dongen
€ 525.000 k.k.
€ 4.008/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 315 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (87)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
87 Bewertungen insgesamt
Funda
55 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Aakpark 16
10Snelle en persoonlijke service. Goed bereikbaar. Ook ‘s avonds indien nodig. Goede ontzorging in al het regelwerk.
-
Kerkebosdreef 53
8Alles naar tevredenheid verlopen contact was prettig en corect. We kunnen deze makelaar iedereen aanbevelen.
-
Crispijnhof 14
10De verkoop verliep snel. Ook verliep het zoals de makelaar had voorspeld. Wel was het hoogste bod hoger dan de makelaar had voorspeld. Dit kwam doordat het wel een heel hoog bod was t.o.v. de andere bieders. Heel tevreden over Gaby en zijn team korte lijntjes en lekker de vaart erin.
-
Schoolsticht 50
10Übersetzt durch KIKIN ist ein prima Makler, der uns geholfen hat, das Haus schnell und zu einem guten Preis auf eine angenehme Weise zu verkaufen.
-
Merijn van de Erve
10Übersetzt durch KISehr angenehm zum Zusammenarbeiten, haben Kenntnis des lokalen Marktes und wissen, wie sie Dinge angehen müssen! Auch die Kommunikation mit dem Makler, aber auch sicher mit dem Büro, war sehr angenehm!
-
Koen Severijns
10Übersetzt durch KIGute Club-Mitglieder. Ausgezeichnet unterstützt mit guten Ratschlägen. Auch gut erreichbar.
-
Schoolsticht 35
10Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief hervorragend und alle getroffenen Vereinbarungen wurden eingehalten. Das Endresultat nach dem Verkauf war hervorragend.
-
Gladioolstraat 17