KIN Makelaars Dongen
"House sales with a drive!"
KIN Makelaars Dongen staat bekend om een actieve en resultaatgerichte aanpak bij de verkoop, aankoop en verhuur van woningen. In de regio worden jaarlijks duizenden transacties afgerond, met een sterke focus op klanttevredenheid en transparante communicatie. Door middel van een gedegen adviesbureau, waarin realistische en eerlijke informatie centraal staat, helpen we klanten bij elke stap van de woningtransactie. Onze specialisaties omv...
Current housing stock
-
- Available
Leharstraat 26
5102BK Dongen
€ 489.000 k.k.
€ 3.543/m²
ASave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 307 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Julianastraat 40
5104ER Dongen
€ 359.000 k.k.
€ 4.432/m²
CSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 165 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Achter de Bergen 28
5104BX Dongen
€ 359.000 k.k.
A+++Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Hoge Ham 44
5104JG Dongen
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
ASave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Torenstraat 45
5104GE Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.676/m²
DSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 289 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Thorbeckelaan 29
5103BT Dongen
€ 525.000 k.k.
€ 4.008/m²
BSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 315 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (87)
Review platforms
BronscoresTotal score
87 total reviews
Funda
55 reviews on Funda
32 reviews on Google
-
Aakpark 16
10Snelle en persoonlijke service. Goed bereikbaar. Ook ‘s avonds indien nodig. Goede ontzorging in al het regelwerk.
-
Kerkebosdreef 53
8Alles naar tevredenheid verlopen contact was prettig en corect. We kunnen deze makelaar iedereen aanbevelen.
-
Crispijnhof 14
10De verkoop verliep snel. Ook verliep het zoals de makelaar had voorspeld. Wel was het hoogste bod hoger dan de makelaar had voorspeld. Dit kwam doordat het wel een heel hoog bod was t.o.v. de andere bieders. Heel tevreden over Gaby en zijn team korte lijntjes en lekker de vaart erin.
-
Schoolsticht 50
10Translated by AIKIN is a great real estate agent who helped us sell the house quickly, for a good price and in a pleasant manner.
-
Merijn van de Erve
10Translated by AIVery pleasant to work with, have knowledge of the local market and know how to approach things! The communication with the real estate agent, but also certainly with the office, was very pleasant!
-
Koen Severijns
10Translated by AIGood club people. Excellent helped with good advice. Also good reachable.
-
Schoolsticht 35
10Translated by AIThe contact went excellently and all made agreements were kept. The end result after the sale was excellent.
-
Gladioolstraat 17
9Prettige samenwerking. Snel reactie bij vragen en opmerkingen. Netjes te woord gestaan door medewerkers.
-
Ploegschaar 33