Makelaar André - Beste makelaar 2024 en 2025!
In Alblasserdam staat Makelaar André bekend als de beste makelaar van 2024 en 2025. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen we ervoor dat elke verhandeling soepel en stressvrij verloopt. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met persoonlijke aandacht, zodat u altijd op de hoogte bent van de juiste stappen in uw woningproces. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties....
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Heerlijkheid 127
3344BP Hendrik-Ido-Ambacht
€ 529.500 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Burgemeester Nieborgstraat 15
2957KJ Nieuw-Lekkerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 258 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Haadstrjitte 16
9141TS Wierum
€ 245.000 k.k.
€ 2.269/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 197 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wolvenburg 6
2994DM Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 5.102/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 232 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Meent 24
3353HA Papendrecht
€ 255.000 k.k.
€ 4.554/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Kattestaart 4
2954AC Alblasserdam
€ 799.000 k.k.
€ 6.392/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 443 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (142)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
142 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
117 Bewertungen bei Google
-
Vondellaan 23
10Prettig contact, laagdrempelig. Duidelijkheid en transparantie maken dat deze beoordeling een 10 is.
-
Jacques Vlist
10André heb ik vanaf het eerste contact een goed gevoel bij gehad. Reageert snel en gaf een eerlijk advies. Is niet uit op winstbejag, maar denkt onder meer mee. Je weet wat je aan hem hebt. Ik raad hem zeker aan.
-
Marielle Burggraaf
10Andre heeft ons geweldig geholpen met de aankoop en de verkoop van ons huis. Elk moment konden we hem benaderen, al was dat in de avonduren. Ook tijdens spannende momenten kon hij ons goed adviseren. We wonen nu op een heerlijke plek en alles is soepel verlopen. Ik kan Andre zeker aanbevelen bij anderen als je een prettige, soepele en fijne samenwerking wil bij de aankoop of verkoop van het huis. Echt een vakman! Bedankt Andre!
-
chai yes
10Übersetzt durch KITop-Bewertungsservice!
-
Puttenstein 45
10Übersetzt durch KIEin sachkundiger und kundenorientierter Makler mit einem riesigen Servicegefühl. Die Servicebereitschaft und Freundlichkeit hält André den gesamten Prozess auch nachdem das Haus verkauft ist. Kurzum, ich würde diese Maklerin nochmal nehmen und bei potenziellen Verkäufern empfehlen.
-
Ganzerik 43
9Übersetzt durch KIWas mir betrifft, eine dicke Neun! Gute Nachverfolgung der Termine. Hat die Sorgen und Stress aus den Händen genommen. Regelte alle Termine mit Dritten. Danke Andre!