thuis bij Elsalien makelaardij
"Ich (ver)kaufe kein Haus, sondern ein Zuhause."
Makelaardij ‘thuis bij Elsalien’ staat voor een persoonlijke en dichtbij benadering, waarin zakelijke scherpte en enthousiasme centraal staan. De focus ligt op een heldere aanpak, gekenmerkt door een vrouwelijke touch die zorgt voor extra aandacht voor de klant. Elke stap wordt genomen met maximale betrokkenheid bij uw wensen en behoeften. Deze makelaar kijkt niet alleen naar de feiten, maar ook naar het gevoel dat een woning oproept. D...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Saliënbos 2
2223TL Katwijk
€ 545.000 k.k.
€ 5.093/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hyacinthstraat 26
2201BX Noordwijk
€ 485.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Guldemondvaart 31
2211JB Noordwijkerhout
€ 460.000 k.k.
€ 4.340/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Stakman Bossestraat 46
2203GK Noordwijk
€ 595.000 k.k.
€ 4.312/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Unterbreitung
Frans Halslaan 177
2343ED Oegstgeest
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Stevenstraat 10
2203BT Noordwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.160/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (128)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
128 Bewertungen insgesamt
Funda
63 Bewertungen auf Funda
65 Bewertungen bei Google
-
Liduinalaan 12
10Elsalien is enorm professioneel, bereikbaar en meedenkend. Bij elke stap overlegt ze en staat ze open voor een ander mening. Erg prettig om mee samen te werken en dus een echte aanrader!
-
Aalscholveroord 1
10We hebben zeer prettig contact gehad met Elsalien. De communicatie verliep uitstekend en ze dacht actief met ons mee gedurende het hele proces. Bij iedere afspraak was ze goed voorbereid en ze heeft ons bovendien waardevol geholpen met de kleine, maar belangrijke details bij het kopen en bieden op huizen. Al met al een fijne en professionele begeleiding die wij zeker aanbevelen!
-
Max Van der tweel
10 -
Pieter van Hemerenplantsoen 8
10Elsalien. Ga met haar op reis. En het word een succes. Maakt waar wat ze verteld/beloofd. We hebben sinds dag één alle vertrouwen in haar gehad. We hebben alles aan haar over kunnen dragen, ze ontneemt al jou zorg. Snel in reageren, niets is haar teveel. Heeft echt kennis en verstand van zaken. Ze is direct en goud eerlijk! Wij hebben zowel aankoop als verkoop met Elsalien mogen en kunnen doen. We zouden zo weer het avontuur met haar aan gaan. Iedereen verdient een Elsalien. …
-
Narcisstraat 16
10Übersetzt durch KIElsalien ist ein sehr kompetenter Makler. Sie beobachtet gut, was auf dem Markt passiert, und erstellt daraufhin ihren Plan. Immer erreichbar für Fragen. Sehr klare Kommunikation. Das macht sie zu einer der besten Makler in der Umgebung.