WG Makelaars B.V.
WG Makelaars B.V. staat voor 50 jaar ervaring in Willemstad, waar traditionele makelaarskennis samengaat met moderne digitale presentatie. Onze focus ligt op betrouwbare transacties en een persoonlijke aanpak, afgestemd op de behoeften van klanten in deze regio. We bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties, met een werkwijze die profiteert van digitale tools zoals 360-graden foto’s, 2D/3D plattegronden en professionele f...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Amerlaan 26
4793DH Fijnaart
€ 699.000 k.k.
€ 3.799/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 184 m²
- Fläche des Grundstücks
- 306 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Zuster Lankhaarlaan 16
4797CH Willemstad
€ 415.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
mr. Jaap Burgerlaan 6
4797CX Willemstad
€ 475.000 k.k.
€ 3.598/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 253 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 47
4765CB Zevenbergschen Hoek
€ 475.000 k.k.
€ 3.369/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 183 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Molenpad 19
4797AH Willemstad
€ 397.500 k.k.
€ 4.676/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Callenburghlaan 10
4797BW Willemstad
€ 859.000 k.k.
€ 4.521/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 190 m²
- Fläche des Grundstücks
- 698 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (67)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
67 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
40 Bewertungen bei Google
-
Groenstraat 30
8Beste Henriette, collega's van WG makelaars! dankjewel voor jullie ondersteuning tijdens de verkoop van mijn huis in Willemstad, de Groenstraat; dankbaar voor het doorlopen proces en het geduld ! (-:
-
Willian de Geus
10Prima kantoor, vriendelijk, duidelijk, meedenkend en meewerkend met de klanten.
-
Justin Dobbe
10 -
Alain van Walsum
10WG Makelaars (Henriette Dane) heeft ons huis verkocht in Oudemolen. Wij zijn erg goed geholpen (door het hele team) en de communicatie was duidelijk. Het is dat je niet iedere week een huis koopt of verkoopt, maar de ervaring zou anders zeker voor herhaling vatbaar zijn.
-
Jack
10Wij hebben een ongelofelijke goede samenwerking met elkaar gehad. Goede communicatie en afspraken nakomen. Pakt direct de vragen op en neemt actie ze zijn altijd bereikbaar voor je.
-
Fred Hoefnagel
10 -
Appelaarseweg 27
9Uitstekende makelaar, die zeer professioneel haar klanten begeleid en ook de mensen rustig rondleid
-
Brabantse Bellefleur 89
9Erg fijne makelaar! Leuk, spontaan. Hielden ons goed op de hoogte van alles. Ze kennen de wijk, het dorp (Fijnaart) en dat is toch wel erg prettig. De communicatie verliep heel goed. Nogmaals dank!
-
Stadsedijk 11
10Ik heb met Henriëtte Dane (de eigenaar van WG Makelaars) een heel fijn contact gehad. Erg vriendelijk en kent de markt. Ook haar medewerkers op kantoor zijn altijd heel correct en staan je netjes te woord. WG Makelaars is zeker een aanrader.