SANDRA makelaardij
"Persönlich engagiert und geschäftlich scharf!"
SANDRA makelaardij staat voor persoonlijke betrokkenheid en zakelijke scherpte. Met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij is het doel om opdrachtgevers tevreden te stellen door een resultaatgerichte aanpak. Het kopen of verkopen van een woning is meer dan een zakelijke transactie; het is een persoonlijke reis waarbij ondersteuning op de juiste vlakken van groot belang is. Of je nu een woning wilt verkopen, aankopen of huren, SANDRA ma...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Donkerstraat 14
4119LZ Ravenswaaij
€ 1.150.000 k.k.
€ 3.783/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 304 m²
- Fläche des Grundstücks
- 11991 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Unterbreitung
Chopinplein 65
4102CR Culemborg
€ 325.000 k.k.
€ 3.495/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Pijlkruid 14 a
4102KE Culemborg
€ 689.000 k.k.
€ 6.044/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 647 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Vroonland 28
4112NW Beusichem
€ 415.000 k.k.
€ 3.640/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 186 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Deilsedijk 4
4158CG Deil
€ 495.000 k.k.
€ 4.852/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 172 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Achterstraat 14
4101BB Culemborg
€ 425.000 k.k.
€ 3.295/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 90 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (51)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
51 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
Smalriemseweg 30
10Übersetzt durch KIDer Kontakt mit Sandra verlief sich ausgezeichnet. Sie hält dich gut über die Entwicklungen auf dem Laufenden. Gibt ausgezeichnete Beratung bei den Entscheidungen, die getroffen werden müssen. Nimmt alles Arbeit aus deinen Händen.
-
Deilsedijk 4
9Sandra makelaardij is zeker aan te bevelen vanwege haar deskundigheid, betrokkenheid, zeer sterke communicatie en het grote enthousiasme waarmee zij potentiële kopers ontvangt. Eerlijk en betrouwbaar en toch zakelijk.
-
Susanna Leidelmeyer
10Wat zijn wij blij dat we met Sandra hebben samengewerkt! Dankzij haar hebben we niet alleen ons droomhuis kunnen aankopen, maar ook ons eigen huis succesvol verkocht. Sandra is een betrokken makelaar die écht met je meedenkt. Ze heeft een scherp oog voor de realiteit van de markt, is altijd eerlijk in haar advies en zorgt voor een persoonlijk contact dat vertrouwen geeft in elke stap van het proces. Op zoek naar een makelaar die professioneel én menselijk is? Dan kunnen wij Sandra van harte aanbevelen!
-
Tollenstraat 28
9Bij vragen kregen wij snelle, kundige reacties. Vriendelijk en behulpzaam.
-
Thijsselaan 73
10Wat zijn wij ontzettend blij dat we met Sandra hebben samengewerkt! Dankzij haar hebben we niet alleen ons droomhuis kunnen kopen, maar hebben ook ons eigen huis succesvol verkocht. Sandra is een betrokken en deskundige makelaar die echt met je meedenkt. Ze heeft een scherp oog voor de markt, geeft eerlijk en duidelijk advies en zorgt voor persoonlijk contact dat vertrouwen geeft in elke stap van het proces. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een makelaar d…