Ten Hove Makelaardij & Taxaties
In Rijssen staat Ten Hove Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zowel kopers als verkopers bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van hun vastgoeddoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte benadering, waarbij elke klant centraal staat. We bieden een breed aanbod van diensten, waaronder ver...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Regentes 8
7461SL Rijssen
€ 649.000 k.k.
A++++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 298 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Nijverheidsstraat 1 A
7461AD Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 632 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Noordermorssingel 3
7461JP Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 400 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Haarstraat 176
7462AW Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 585 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Dannenberg 8 A
7461TK Rijssen
€ 799.000 k.k.
€ 4.414/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 402 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Het Landeweerd 5
7451VB Holten
€ 345.000 k.k.
€ 3.520/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (60)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
60 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
24 Bewertungen bei Google
-
Ligtenbergerdijk 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over Ten Hove Makelaardij & Taxaties. Arno ten Hove heeft ons super goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Hij is deskundig, betrokken en communiceert duidelijk. Ook was hij goed bereikbaar en reageerde hij zelfs ’s avonds vaak nog via de app. Dat hoeft natuurlijk niet, maar het was wel erg prettig tijdens zo’n spannend proces. Dankzij zijn begeleiding verliep alles soepel en vertrouwd. Wij zouden hem zeker aanraden!
-
Keizersdijk 47
10Via familie in contact gekomen met deze makelaar. Voor ons de 1e keer dat we een huis verkochten, dus veel was nieuw voor ons. Het contact met Arno en Teun was prettig, laagdrempelig en helder. Ze hebben fijn meegedacht en ondersteund waar nodig. We werden goed ingelicht en op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Kortom: zeer tevreden!!
-
Holtentorensweg 45
10Übersetzt durch KIWir hatten wirklich eine großartige Erfahrung mit dem Makler Ten Hove, der uns sowohl bei der Verkauf unseres Hauses als auch bei dem Kauf unserer neuen Wohnung geholfen hat. Schon vom ersten Moment an wurden wir unglaublich gut betreut. Der Makler war professionell, dachte mit uns mit und sorgte dafür, dass alles reibungslos ablief. Dank ihrer Expertise war der Verkauf schnell und ich bekam eine großartige Preis für unser Haus. Ich kann diesen Makler daher auch sicher empfehlen! Echt top Service!