Pronk en Van der Wal Makelaardij
"Welcome to Pronk and van der Wal real estate agency"
Pronk en Van der Wal makelaardij is sinds 1997 gevestigd in Hoorn, op Gouw 2. Wij leggen de nadruk op persoonlijk advies, kwaliteit en een duidelijke benadering. Ons kantoor ligt op de hoek naast Hema, waar je altijd welkom bent om kennis te maken. Wij zijn bereid om bij jou thuis afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de mogelijkheden van je woning of hoe we je het beste kunnen helpen met de aankoop. Bovendien staan wij g...
Current housing stock
-
- Available
Rotiusstraat 40
1624GB Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.488/m²
CSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 152 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mari Andriessenhof 15
1628ZM Hoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.116/m²
ASave as favorite- Living area
- 164 m²
- Land area
- 345 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Wieken 32
1633GW Avenhorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
CSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Langetuin 192
1689JK Zwaag
€ 398.000 k.k.
€ 3.345/m²
ASave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 167 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Ekster 4
1628AA Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.888/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Venenlaan 124
1623RK Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
FSave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (38)
Review platforms
BronscoresTotal score
38 total reviews
Funda
24 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Dukaat 69
9Hulpvaardige makelaar die ons steeds op de hoogte hield van de ontwikkeling rond de verkoop. Goed overleg welke strategie te volgen met uiteindelijk een mooi resultaat en tevreden koper en verkoper
-
Lingerzijde 2
10De makelaar en zijn collega's hebben een goed plan gemaakt en zo ook uitgevoerd. Hij heeft zijn kwaliteiten laten zien en gebruikt. Daarbij bood hij altijd ruimte om zelf mij te laten beslissen. Goede ondersteuning door zijn team van begin tot eind. Van een mooie presentatie on-line van het huis tot bezichtigingen goed verzorgen. Vrij snel het doel bereikt. Met daarbij een fijne samenwerking, goede immer bereikbaarheid en service. Incl. continu me op de hoogte houden van ontwikk…
-
Noorddijkerweg 14 D
10Translated by AIWhat a fine real estate agent John van Pronk en van der Wal is! He takes all the time for you and thinks and feels with you in everything. No effort seems too much for him. He also shows genuine interest and involvement. A people person. And everything is perfectly organized. And my house was sold in a very short time! If it were needed again, I would come to John and his team again. I would certainly recommend Pronk en van der Wal as real estate agents!
-
Robert Stolzhof 99
10Translated by AIJohn van der Wal is a nice man and realtor, if you don't understand the business he's happy to explain it to you...