Best Living NVM Makelaars & financieel adviseurs
"Best Living... because we work for you!"
Best Living NVM is active in Brummen, Dieren and Eerbeek and plays an important role in the residential and work area along the Zuidoost Veluwezoom, IJsselvallei and West Achterhoek. We offer an integrated advice that fits your wishes, so that you achieve the best result. Our full-service emphasizes personal contact and a fresh, innovative approach that saves a lot of time and work. You are central in everything we do. Our real estate a...
Current housing stock
-
- Available
Peter van Anrooylaan 37
6952CW Dieren
€ 950.000 k.k.
€ 4.948/m²
BSave as favorite- Living area
- 192 m²
- Land area
- 902 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Burgemeester Nahuyssingel 21
6981AC Doesburg
€ 685.000 k.k.
€ 4.053/m²
CSave as favorite- Living area
- 169 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Koppelweg 35
6982AB Doesburg
€ 350.000 k.k.
€ 3.889/m²
DSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 304 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Tuyllplein 17
6982CN Doesburg
€ 275.000 k.k.
€ 2.644/m²
BSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Veerweg 111
6991GM Rheden
€ 925.000 k.k.
€ 3.807/m²
ASave as favorite- Living area
- 243 m²
- Land area
- 527 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Buitensingel 62
6955BN Ellecom
€ 1.195.000 k.k.
€ 4.051/m²
DSave as favorite- Living area
- 295 m²
- Land area
- 3403 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (68)
Review platforms
BronscoresTotal score
68 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
28 reviews on Google
-
Lindelaan 11
9Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding bij de verkoop van het huis van onze ouders. Vanaf het eerste contact werd er direct actie ondernomen en konden we snel een afspraak maken. Tijdens dit gesprek was Edith uitstekend voorbereid, met duidelijk en goed onderbouwd vergelijkingsmateriaal dat helder werd toegelicht. Het hele team is vriendelijk en professioneel. Wat vooral opvalt, is dat iedereen goed op de hoogte is: als je belt, word je meteen geholpen en hoef je niet…
-
AlbeeNL
10Super goed en, ook belangrijk, erg snel geholpen door het team van Best Living. Goede communicatie op belangrijke momenten en duidelijke uitleg bij de aankoop van mijn eerste huis. Aanrader!
-
Tine van Wijk
10Erg blij met de hulp die we hebben gekregen van Silvia. Alles was duidelijk en helder in de communicatie.
-
De Pol 69
9Ik vond het contact goed verlopen; ik heb deze makelaar ook voor de verkoop van mijn huis en ook dat is heel goed bevallen. Rustig, aanwezig en deskundig
-
Magnolialaan 86
9Heel fijn, altijd bereikbaar voor vragen en anders belt hij terug. Heel overzichtelijk en hij heeft een goede argumentatie voor de adviezen die hij geeft. Dus ik ben heel blij
-
Berta Holdijk