Cirkel Makelaars
"Your experienced NVM real estate agent for Haarlem and surrounding areas."
Cirkel Makelaars is located in the center of Haarlem, just next to the central station and the city center. The office is known for its reliable service, integrity and customer orientation. With years of experience in the South Kennemerland region, Cirkel Makelaars offers support with the purchase, sale and valuations of real estate. The agents Jan van Son and Bas Voûte together have more than 50 years of experience in the industry. The...
Current housing stock
-
- Available
Malpighistraat 4
2035WJ Haarlem
€ 525.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 125 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Joan Maetsuykerlaan 31
2024AR Haarlem
€ 849.000 k.k.
€ 6.685/m²
DSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 205 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Bertha von Suttnerstraat 49
2131VX Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
CSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 154 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Vrijburglaan 34
2051LD Overveen
€ 975.000 k.k.
€ 7.617/m²
BSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 172 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Adriaan Loosjesstraat 23
2032MA Haarlem
€ 600.000 k.k.
€ 5.217/m²
A+Save as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 98 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Verspronckweg 30 ZW
2023BL Haarlem
€ 799.000 k.k.
€ 6.392/m²
BSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (57)
Review platforms
BronscoresTotal score
57 total reviews
Funda
34 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
Zocherstraat 28
9Op basis van de goede ervaringen bij de aankoop van mijn woning, nu 11 jaar geleden, heb ik opnieuw contact gezocht met Circel makelaars, ditmaal voor de verkoop. Ik ben zeer tevreden met de service en begeleiding die ik van Bas Voûte ook nu heb gekregen, waardoor de woning op korte termijn verkocht kon worden.
-
Huygensstraat 51
9Jan heeft ons goede adviesen gegeven tijdens de zoektocht. Hij is zeer vriendelijk en niet te stijf. Gewoon recht door zee en je kan best met hem lachen.
-
Renee van Dijck
2HI, Jan heeft het perfect huis gevonden. Dienstverlening matig.
-
Wouda 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over de service van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder over onze makelaar Bas Voute. Dankzij hem hebben wij niet alleen een nieuw huis kunnen kopen, maar ook onze vorige woning succesvol en snel kunnen verkopen. Bas heeft ons tijdens het hele proces professioneel, duidelijk en efficiënt begeleid. Alles werd snel geregeld en de communicatie was uitstekend. Hij maakte zelfs een WhatsApp-groep aan zodat we altijd snel updates kregen en gemakkelijk v…
-
1e Loosterweg 2
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder van Bas Voute, tijdens de verkoop van onze woning. Bas heeft ons vanaf het begin duidelijk uitgelegd hoe onze woning het beste in de markt gepositioneerd kon worden. Hij gaf goed advies over de juiste vraagprijs, mogelijke verbeteringen om de woning aantrekkelijker te maken voor kopers en nam uitgebreid de tijd om het hele verkoopproces uit te leggen, inclusief documentatie, belastingen en hoe …