FransMakelaardij
"For the highest selling price and no hassle!"
French Real Estate has been known for years as the direct and reliable real estate agent in Deventer and surrounding areas. Whether you want to sell a property, buy or need a validated valuation, we are here for you. Our experience and knowledge of the real estate market ensure a targeted approach, with your interests at the center. We are available daily from Monday to Friday between 8.30 and 17.30, but you can also reach us via app or...
Current housing stock
-
- Available
Eendrachtstraat 37
7413ZS Deventer
€ 395.000 k.k.
€ 5.338/m²
CSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- 74 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Godfried Gerlachstraat 2
7425NL Deventer
€ 1.075.000 k.k.
€ 5.429/m²
ASave as favorite- Living area
- 198 m²
- Land area
- 845 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Abraham Rademakerstraat 3
7425PG Deventer
€ 625.000 k.k.
€ 3.834/m²
ASave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 231 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Graaf van Burenstraat 2 F 23
7411RW Deventer
€ 299.000 k.k.
€ 4.746/m²
CSave as favorite- Living area
- 63 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Goudriaanpad 37
7424BE Deventer
€ 525.000 k.k.
€ 3.832/m²
ASave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 179 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Brinkgreverweg 72
7413AD Deventer
€ 289.000 k.k.
€ 5.897/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 49 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (41)
Review platforms
BronscoresTotal score
41 total reviews
Funda
29 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
janpaulsteer
10Inmiddels 4 huizen via deze geweldige Makelaar mogen verkopen. Frans is betrouwbaar, ter zake kundig en neemt je mee in het verkoopproces. Hij ontzorgt je in het hele proces van verkoop. Ik kan een ieder in de omgeving Deventer deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Jetze Steensma
10Prima makelaar. Hij houdt zich aan de gemaakte afspraken en heeft een uitstekende verkoopprijs gerealiseerd.
-
Bert Bakkeren
10Betrouwbaar, deskundig advies en oprecht
-
Abraham Rademakerstraat 3
10Wij hebben onze woning verkocht via Frans Makelaardij en zijn daar zeer tevreden over. Frans is een vrolijke en positieve makelaar die snel schakelt. De communicatie verliep prettig en duidelijk, en we werden tijdens het hele proces goed op de hoogte gehouden. De aanpak is professioneel, maar tegelijk persoonlijk. Ook de onderhandelingen zijn goed verlopen en hebben tot een mooi resultaat geleid. Kortom: een betrokken, deskundige en enthousiaste makelaar die wij zeker aanbevelen…
-
Graaf van Burenstraat 2 F23
10Inmiddels voor de 4e keer (waaronder het huis van mij moeder) een huis via Frans verkocht. Een betere makelaar in Deventer en omgeving is er wat ons betreft niet. Frans is betrouwbaar, heeft kennis van zaken en neemt je mee in het verkoopproces. We hopen dat hij pas op zijn 90 ste gaat stoppen met zijn vak zodat we voorlopig gebruik kunnen maken van het prettige zaken doen.